مدیریت شهری

خبر کنایه”جهانگیری”به”قالیباف”تکذیب شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  فرزاد خلفی با بیان اینکه امیدوارم خداوند به منتشرکنندگان این خبر کذب، سلامت عقلی و روانی دهد، اظهار کرد: بدون شک در شرایطی که ارتباط بین شهرداری تهران و دولت در بهترین وضع خود قرار دارد و جلسات پی در پی و مستمری میان دولت و شهرداری تهران برگزار می شود، به دور از اخلاق حرفه ایست که به دنبال ایجاد اختلاف باشیم.

وی افزود: در هنگامه ای که پروژه مترو به فرودگاه مهرآباد رسیده است و خدمت رسانی به شهروندان تسهیل شده و معاون اول رئیس جمهور هم میزبان مراسم افتتاحیه بود، برخی مغرضانه سعی در فاصله انداختن میان دولت و مدیریت شهری دارند.

معاون رسانه مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با بیان اینکه برخی منافع خود را در حاشیه سازی دانسته و با طرح بعضی از موضوعات کاملاً غیرواقعی سعی در منحرف کردن مسیر خدمات رسانی به شهروندان دارند، خاطرنشان کرد: مرکز ارتباطات به رغم میل باطنی به دلیل مغرضانه بودن هدف از انتشار این خبر کذب، پیگیری های حقوقی خود را برای احقاق حقوق شهروندی انجام خواهد داد.

براساس گزارش سایت شهرداری تهران، صبح امروز خبر کذبی منتسب به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری در مراسم افتتاح متروی فرودگاه مهرآباد با عنوان کنایه معاون اول رییس جمهوری به شهردار تهران منتشر شد. خبری با این مضمون که «جهانگیری زمانی که پشت تریبون حاضر شد خطاب به شهردار تهران گفت: از جنابعالی تقاضا می شود چنان چه در ایام عید در تهران تشریف دارید گشتی در مناطق ۱، ۲، ۳ ، ۵ و … بزنید تا با حجم عظیم تخلفات گوناگون در حوزه عمران شهری از تخریب باغات گرفته تا گودبرداری های غیرمجاز بیشتر آشنا شوید».

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا