اجتماعی و فرهنگی

زمان بازگشت فیتیله ای ها به تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین همانطور که پیش‌تر اعلام شد، «فیتیله‌ای‌ها» بعد از مدتی غیبت در تلویزیون قرار است با برنامه‌ای ویژه بزرگسالان به تلویزیون بازگردند.

 

علیرضا آقایی – تهیه‌کننده برنامه «هفت‌ سین‌ و‌ بچین» – در آستانه چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: حمید گلی، محمد مسلمی و علی فروتن در برنامه امشب «هفت سین و بچین» آثار منفی و تبعات سویی که آتش بازی‌های پایان سال کام برخی هموطنان را تلخ می‌کند، با اجرای قطعات نمایشی و طنز به روی آنتن می‌برند.

 

وی گفت: «دو قلوها»، «گل به سرا گل پسر»، «آقای بامزه» از جمله آیتم‌هایی هستند که با اجرای علیرضا خمسه به روی آنتن می‌روند. مسابقه «هفت سین» نیز از آیتم‌های اصلی برنامه امشب «هفت سین و بچین» است.

 

آقایی همچنین اعلام کرد: ما هر شب در بخش استودیو اصلی برنامه که دکوری شاداب و زیبا دارد، یک مهمان ویژه هم داریم که امشب – ۲۴ اسفند ماه – میزبان کامران تفتی – بازیگر جوان سینما و تلویزیون – خواهیم بود. مهمان خاص امشب برنامه «هفت سین و بچین» هم جومونگ با بازی طوفان مهردادیان خواهد بود.

فردا شب – سه‌شنبه ۲۵ اسفند – تکرار برنامه «هفت سین و بچین» ساعت ۲۳ پخش می‌شود. این برنامه از فردا، هرشب پس از سریال شبانه شبکه یک به روی آنتن خواهد رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا