اجتماعی و فرهنگی

انفجار خونین در جنوب تهران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ساعت ۱۰ دقیقه بامداد ۲۲ اسفندماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر انفجار یک باب منزل مسکونی در محله جوادیه خیابان ۱۰ متری اول بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه به همراه عوامل ایستگاه ۹۵ سازمان آتش نشانی تهران به محل حادثه اعزام شده و اقدام به بررسی موضوع کردند.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به تشریح جزئیات این حادثه پرداخت و اعلام کرد: بررسی های پلیسی حکایت از آن داشت که دو برادر به نام های نادر و علیرضا در حال ترکیب مقادیر قابل توجه ای اکلیل و سرنج جهت ساخت نارنجک دستی بودند که بر اثر سهل انگاری انفجار مهیبی رخ می دهد و این انفجار باعث تخریب شیشه های منزل و در ادامه منجر به سوختگی و جراحات شدید افراد مذکور می شود.

برپایه این گزارش، به دنبال این موضوع مصدومان حادثه بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان مطهری منتقل شده و عوامل آتش نشانی نیز حریق را مهار می کنند.

لازم به ذکر است: در ادامه با حضور یک اکیپ از عوامل چک و خنثی سازی یگان امداد پلیس پایتخت در محل، تعداد ۲۰عدد نارنجک دست ساز حدوداً یک کیلویی ساخته شده توسط نامبردگان که در شرف انفجار نیز بود خنثی و به مقر پلیس منتقل می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن