اجتماعی و فرهنگی

ترافیک نیمه‌سنگین درآزادراه کرج-قزوین

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاینسرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش باران جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به ترافیک نیمه‌سنگین در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین اشاره و تصریح کرد: ترافیک در این آزادراه در محدوده پل حصارک تا پل فردیس نیمه‌سنگین است.

وی به انسداد محورهای شمشک به دیزین و پونل به خلخال به دلیل عدم ایمنی کافی اشاره و بیان داشت: باند شمال آزادراه چالوس – مرزن‌آباد که از ساعت ۱۳ جمعه ۳۰ بهمن به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود کماکان مسدود است.

سرهنگ رحمانی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد زمان قطعی یک طرفه شدن جاده چالوس به سمت تهران طبق روال جمعه‌ها اعلام کرد: طبق برنامه از ساعت ۱۷ جاده چالوس به سمت تهران یک طرفه خواهد شد؛ البته زمان قطعی این محدودیت با توجه به حجم ترافیک و تشخیص پلیس راه محلی اعمال خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا