اجتماعی و فرهنگی

تشکیل کمپین نه به تصادفات جاده‌ای

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی‌اصغر احمدی در مراسم آغاز به کار کمپین «نه به تصادفات جاده‌ای» اظهارداشت: هلال‌احمر با حضور داوطلبانه در ایام نوروز توسط جوانان سعی کرده خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه دهد به طوریکه در سازمان جوانان هزار پایگاه و در امداد و نجات ۱۷۰۰ پایگاه در جاده‌های کشور پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه در سازمان هلال احمر خودمان را برای ارائه خدمت به مسافران نوروزی آماده کرده‌ایم، افزود: مردم این خدمت‌ها را می‌فهمند و درک می‌کنند همچنین خوب انتخاب کرده و به کشور، نظام و ارزش‌های انقلاب علاقه‌مندند.

وی بر مردمی که سختی‌ها را در کشور تحمل کرده درود فرستاد و گفت: من در این زمینه از مردم عقب‌تر هستم و تلاش می‌کنیم خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه دهیم.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر خطاب به شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور که در این مراسم حضور داشت، گفت: ما دولتی نیستیم ولی قطعاً همراه دولتیم و به دولت امید افتخار می‌کنیم که با برنامه بین‌المللی عزت ایران را باز گرداند و این مسئله جز با هدایت رهبر معظم انقلاب محقق نشد.

احمدی تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که علیرغم تنگناهای مالی توانسته‌ایم صورت خود را با سیلی سرخ کرده و در خدمت مردم گام برداریم.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در پایان با بیان اینکه در رانندگی حق با سلامتی است و قوانین باید رعایت شود و به دور از خستگی رانندگی کرد افزود: این مسئله توسط جوانان هلال‌احمر دنبال می‌شود و امیدواریم شاهد حادثه‌ای در نوروز نباشیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن