شورای شهر

هدیه مقام معظم رهبری به تهرانی ها در هفته درختکاری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران در ابتدای دویست و چهل و چهارمین جلسه شورا در گذشت عالم ربانی آیت الها واعظ طبسی را تسلیت گفت و در ادامه با اشاره به بستری شدن دکتر معصومه آباد گفت: از خداوند منان برای این بانوی آزاده و پر تلاش شورا شفای عاجل مسئلت داریم و امیدواریم هر چه زودتر شاهد حضور این بانوی ارجمند در صحن شورا باشیم. 


وی سپس با اشاره به روز درختکاری افزود: دیروز ۱۵ اسفند روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی بود که امیدواریم با تلاش مسئولان و برنامه ریزی صحیح بتوانیم در حفظ و توسعه فضای سبز به جایگاه ارزشمندی برسیم. 

رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین تاکید کرد: سال گذشته مقام معظم رهبری بیش از ۱۰۰۰ هکتار فضای سبز را به شهروندان اعطا کردند و امسال نیز ۱۰۰۰ هکتار به صورت قطعه قطعه به فضای سبز تهران اضافه نمودند و این در حالی است که ایشان در بیانات و فرمایشات خود تاکید فراوان بر حفظ و توسعه فضای سبز دارند. 

چمران خاطر نشان کرد : امیدواریم با رهنمود های مقام معظم رهبری گام بلندی در توسعه و حفظ فضای سبز شهر تهران برداریم. 

وی در ادامه یاد آور شد : فردا سالگشت شهادت حاج ابراهیم همت فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) سردار رشید اسلام است که یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی می داریم. همچنین فردا سالرزو درگذشت جد بزرگوار پیامبر اسلام حضرت عبدالمطلب می باشد که در سال ۳۹ قبل از هجرت اتفاق افتاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا