شورای شهر

واکنش شورای شهر به خودکشی کارمند شهرداری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در خصوص اتفاق تلخ خودکشی یکی از کارکنان شهرداری منطقه ۱۳ گفت:از جزئیات این اتفاق اطلاع چندان دقیقی ندارم و باید پیگیری کنم تا ببینیم برای چه چنین اتفاقی در یک منطقه از شهرداری رخ داده است.

 

قناعتی در خصوص اینکه آیا شورای شهر در این موضوع دخالت می کند یا خیر گفت:شورای شهر تهران وظیفه اش همین است و مطمن باشید پس از بررسی های لازم گزارش کاملی را به شهروندان تهرانی  ارائه خواهیم داد.

 

اقبال شاکری دیگر عضو شورای شهر تهران در خصوص اتفاقی که در شهرداری منطقه ۱۳ افتاده است گفت:واقعا اتفاق تلخی رخ داده است و نباید به همین راحتی از کنار این موضوع گذشت. من خودم با شهردار این منطقه صحبت کردم و قرار بر این شد تا فردا هم یک جلسه ای با او و همسر محترم این خانوم داشته باشیم.

 

وی ادامه داد:واقعا حیف است که چنین اتفاقاتی در شهرداری بیفتد. چرا که آنها دارند تمام سعی و تلاششان را انجام می دهند تا شهر تهران به بهترین شکل ممکن اداره و به بهترین شهر تبدیل شود.

 

شاکری در خصوص اینکه آیا شورای شهر این موضوع را پیگری خواهد کرد یا خیر گفت:کار شورای شهر حمایت از حقوق شهروندان است و چطور می تواند این مساله را نادیده بگیرد.شورای شهر تهران حتما این کار را انجام خواهد داد.

 

وی ادامه داد:شورا با این گونه مسایل برخورد خواهد کرد تا این اتفاقات دیگر تکرار نشود. به نظر من مهم ترین مساله ای که صورت گرفته این است که یک خانواده بی پناه و دو فرزند بی مادر شدند و ما هرچقدر هم بخواهیم این موضوع را پیگیری کنیم خانم قزلو دیگر برای دو فرزندش نمی تواند مادری کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن