ورزشی

گل‌محمدی: نباید مقابل لخویا غافلگیر شویم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین یحیی گل محمدی اظهار داشت: خوشبختانه ما با برد در قطر فعلا در صدر جدول گروه دوم رقابت ها هستیم، ولی باید این را بگویم که ذوب آهن بازی رفت مقابل لخویا را فراموش کرده است و می داند که یک لحظه غفلت در مقابل تیم خوب لخویا در فولادشهر، می تواند برای ما گران تمام شود.

 

وی ادامه داد: لخویا تیم بسیار خوبی است که خوشبختانه با بازی خوب بچه ها در دوحه این تیم را شکست دادیم ولی اگر مراقب نباشیم و در باد بازی رفت مقابل این تیم بخوابیم شاید در پایان بازی دوم لیگ قهرمانان حسرت دو یا سه امتیاز را بخوریم.


یحیی گل محمدی اضافه کرد: ما برای این بازی همچنان چند مهره خود و از جمله هاشم بیک زاده را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم ولی احساس من این است که با روح حرفه ای گری که در بین بازیکنان تیم ایجاد شده است و خواستی که در بچه ها مشاهده می کنم، می توانیم روز سه شنبه روز خوبی مقابل لخویا داشته باشیم.


وی همچنین اضافه کرد: شرایط تیم خوب است و اگر مردم اصفهان و هواداران حضور پررنگی داشته باشند سعی خواهیم کرد بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. البته نباید فراموش کنیم که نتیجه یک مسابقه فوتبال را نمی توان از قبل حدس زد و یا در مورد آن قولی داد ولی من قولی که به همگان می دهم این است که شاگردانم تا سر حد توان بجنگند و برای موفقیت تلاش کنند. بازیکنانم می دانند که برای شرایطی که هم اکنون در آن قرار داریم همگان زحمت کشیده اند. از هیات مدیره و به خصوص مدیرعامل باشگاه گرفته تا کارمندانی که همه تلاش خود را برای حمایت از تیم به کار گرفته اند. امیدوام بتوانیم باز هم به خوبی رو به جلو حرکت کنیم و دومین پیروزی را در اصفهان جشن بگیریم.


یحیی گل محمدی در مورد شکست سنگین لخویا مقابل الریان نیز اظهار داشت: به هیچ وجه گول نتیجه این بازی را نمی خوریم. آنها مقابل الریانی شکست خورده اند که این فصل در لیگ قطر رویایی نتیجه گرفته است، ضمن اینکه لخویا بسیار خسته بود و دو بازیکنش را نیز در این بازی به علت مصدومیت از دست داد. به اعتقاد من اگر یک لحظه فکر کنیم که با لخویای ضعیفی بازی داریم اشتباه بزرگی مرتکب شده ایم که چوب آن را خواهیم خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن