اجتماعی و فرهنگی

فیتیله ای ها بخشیده شدند؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علیرضا آقایی  اعلام کرد: همان‌طور که پیش از این اطلاع‌رسانی شده بود که عموهای فیتیله‌ای قرار است در فضای مجازی برنامه تولید کنند، به‌زودی در نیمه اسفند ماه شاهد افتتاح شبکه فراگیر حوزه کودک با موضوعات مختلف و همکاری گروه‌های برنامه‌ساز در ژانر کودک خواهیم بود. شبکه «چشمک» شامل برنامه‌های اختصاصی می‌شود؛ ضمن اینکه این برنامه یک برنامه مستقل است که ربطی هم به فیتیله ندارد.

وی در ادامه گفت: همه گروه‌هایی که در ژانر کودک فعالیت دارند، در شبکه «چشمک» تولید برنامه می‌کنند. این شبکه بر روی تلفن‌های همراه قابل دریافت است و نیاز به اینترنت پر سرعت ندارد.

او همچنین اعلام کرد: شبکه «چشمک» با پخش برنامه‌ها و آیتم‌های کوتاه پنج الی هفت دقیقه‌ای با موضوعات مختلف مثل انیمیشن‌، بازی‌های ایرانی‌ و آیتم‌های عروسکی همراه است. به جز عموهای فیتیله‌ای، افراد دیگری چون مریم وطن‌پور، مجتبی ظریفیان‌، آزیتا رضایی‌، امیرحسین اکبری‌، داود منفرد‌ و… از جمله برنامه‌سازان حوزه کودک هستند که در شبکه «چشمک» برنامه تولید می‌کنند.

 

آقایی در پایان در توضیح دلیل افتتاح این شبکه در فضای مجازی خاطرنشان کرد: مدیریت شبکه «چشمک» برعهده خودم است. امیدوارم این اتفاق یک فرصت خوب باشد و یک کار متفاوت انجام بگیرد. متاسفانه با توجه به اینکه بچه‌ها این روزها حجم زیادی از زمانشان را به فضای مجازی اختصاص می‌دهند بر این اساس ما تلاشمان این بود که از این بستر استفاده کنیم و حداقل خوراک مناسب به آنها بدهیم.

 

وی گفت: هنوز مکان قطعی افتتاح این شبکه مشخص نیست و به زودی مشخص خواهد شد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن