شورای شهر

شهرداری ماهیانه چقدر حقوق پرداخت می کند؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمد حقانی در جریان دویست و سی و نهمین جلسه شورای شهر تهران که صبح امروز با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران در تالار شورا برگزار شد، با اشاره به اینکه اخیراً سیاست‌های کلی محیط‌زیست توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، اظهار داشت: با توجه به ابلاغ این سیاست‌ها به نظر می‌رسد که ما نیز باید توجه ویژه‌ای را به شرایط زیست‌محیطی تهران در بودجه‌ریزی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون شهرداری تهران بسیاری از کارهای خود را برون‌سپاری کرده است، بیان داشت: علی‌رغم این اقدام ماهیان ۳۵۰ میلیارد تومان به‌عنوان حقوق و مزایا به پرسنل شهرداری پرداخت می‌شود.

حقانی خطاب به هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های تخصصی بیان داشت: ما می‌توانیم تا آنجا که مقدور است، بخشی از مصارف هزینه‌ها را تعدیل و از پروژه‌های غیرضروری جلوگیری کنیم.

رئیس کمیته محیط‌زیست شورای شهر تهران تصریح کرد: با توجه به سیاست‌های کلی محیط‌زیست ابلاغ‌شده توسط مقام معظم رهبری می‌بایست پروژه‌هایی که محرک توسعه و ارتقای محیط‌زیست هستند، جزو پروژه‌های اولویت‌دار شهرداری قرار بگیرند.

وی همچنین از شهرداری تهران خواست تا امکانات لازم برای توسعه سرانه‌های ورزشی و فرهنگی در مناطق را در دستورکار خود قرار بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن