اجتماعی و فرهنگی

امروز ایران مقتدرانه در صحنه بین المللی ایستاده است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاینآیت الله صادق آملی لاریجانی روز پنجشنبه با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه هر سال مردم با شکوه تر در راهپیمایی ۲۲ بمهن حضور می یابند و علت آن هم این است که این انقلاب یک انقلاب الهی است.

وی ادامه داد: این انقلاب، انقلابی است که بر پایه ارزش های الهی و معنوی استوار شده است. 
رئیس قوه قضاییه گفت: یک رکن مردم سالاری دینی حضور مردم و رکن دیگر ارزش های الهی است، از این رو مردم پای ارزش های الهی محکم ایستاده اند و همواره در تمامی صحنه ها حضور قوی و قاطعی دارند و انشالله تا زمانیکه این حضور و لطف الهی وجود دارد، هیچ کشور و سلطه ای نمی تواند علیه انقلاب ما اقدام کند.
وی افزود: مردم با صلابت و ایستادگی، از نظام خود دفاع و حمایت می کنند و تا زمانیکه این حمایت ها وجود دارد نظام جمهوری اسلامی قوی تر، مقتدرتر و با صلابت تر در صحنه بین المللی ایستاده است.
آملی لاریجانی گفت: امروز در منطقه و دنیا، نظام جمهوری اسلامی، حرف برای گفتن دارد و باید مورد ملاحظه قرار گیرد.
وی افزود: یکی دیگر از پیام های محکم این حضور مردم برای کشورهای سلطه گر این است هیچگاه نظر سویی به این مردم و این کشور نداشته باشند؛ این حضور یک پیامی برای مسئولان کشور دارد مبنی بر اینکه حضور این مردم فهیم و بصیر در صحنه باید از سوی مسئولان پاسخ داده شود و خدمت بیشتری به مردم صورت گیرد چرا که خدمت بیشتر به مردم اقتضای این حضور است.
رئیس قوه قضاییه در مورد انتخابات نیز گفت: انتخابات نیز مانند حضور مردم در راهپیمایی با شکوه برگزار می شود و با حضور مردم فردی که مورد انتخاب ملی قرار گیرد به مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری راه می یابد.
وی افزود: همانظور که مقام معظم رهبری فرمودند نفس این حضور موجب اقتدار جمهوری اسلامی است و مطمئن هستیم مردم در انتخابات حضور می یابند.
انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه برگزار می شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن