اجتماعی و فرهنگی

کدام بازیگر نقش مقام معظم رهبری را بازی می کند؟

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی لدنی درباره‌ی اینکه آیا برای انتخاب بازیگری که قرار است نقش مقام معظم رهبری را ایفا کند، تصمیم‌گیری کرده‌اید؟ اظهار کرد: پیش از این بخش کوتاهی از نقش مقام معظم رهبری را به شکل امتحانی ضبط کردیم اما با حواشی‌ که پیش آمد، قرار است فرد دیگری را انتخاب کنیم اما هنوز این اتفاق نیفتاده است و فعلا جایگزینی برای این نقش انتخاب نشده است؛ چراکه هنوز به سکانس‌های مقام معظم رهبری نرسیده‌ایم.

 

تهیه‌کننده «معمای شاه» با اعلام اینکه تصویربرداری این مجموعه تاریخی طی دو، سه ماه آینده به پایان می‌رسد، از ضبط سکانس‌هایی که مربوط به زندان قصر می‌شود خبر داد و گفت: از ۱۸ بهمن‌ ماه گروه سازنده به لوکیشن زندان قصر می‌روند و بخش‌هایی که به شکل موزه آماده شده‌اند را ضبط می‌کنند.

 

 

علی لدنی خاطرنشان کرد: حدود یک هفته است که تصویربرداری فاز سوم سریال «معمای شاه» را آغاز کرده‌ایم و امیدواریم بعد از عید نوروز طی دو الی سه ماه آینده تصویربرداری کلی کار به پایان برسد. به تازگی وارد سکانس‌های مربوط به سال ۴۲ تا ۵۵ شده‌ایم و کارمان با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به پایان خواهد رسید.

 

وی ادامه داد: از یکشنبه – ۱۸ بهمن ماه – به مدت ۱۰ الی ۱۲ روز در زندان قصر تصویربرداری داریم و پس از آن قرار است مجددا به شهرک سینمایی برگردیم و بخش‌های باقیمانده را در آنجا ضبط کنیم. تصویربرداری منزل دکتر مصدق که گروه سازنده مشغول تصویربرداری آن بودند، فکر می‌کنم تا ۱۸ بهمن ماه به پایان برسد.

 

لدنی درباره سفری که به شهر قم خواهند داشت نیز اعلام کرد: بعد از عید نوروز سکانس‌های مربوط به شهر قم را ضبط خواهیم کرد. فعلا در بخش سکانس‌هایی که مربوط به زندان قصر می‌شود بازیگرانی چون محمدرضا شریفی‌نیا، امیریل ارجمند و آزاده عصمت‌خانی مقابل دوربین می‌روند و احتمالا سید جواد هاشمی هم در این سکانس بازی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، سریال تاریخی «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی هر هفته جمعه شب‌ها از شبکه یک به روی آنتن می‌رود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن