مدیریت شهری

شب مرگبار پایتخت

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سید جلال ملکی با تشریح حوادث صورت گرفته از شب گذشته تا بامداد امروز در تهران، خاطر نشان کرد: در ساعت ۲۲:۴۵ حادثه گازگرفتگی در خیابان جهان‌آرا – خیابان ۲۹ غربی به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.

وی تصریح کرد: در پی این حادثه ایستگاه ۱۰۸ به محل اعزام گردید که مشاهده شد که در طبقه اول یک ساختمان ۴ طبقه قدیمی این حادثه‌ رخ داده است.

ملکی تصریح کرد: با ورود عوامل آتش‌نشانی به ساختمان، دو  جوان حدود ۲۷ ساله نقش بر زمین شده بودند که بعد از خروج آنها از خانه و تحویل به نیروهای اورژانس مشخص گردید که هر دو نفر فوت کرده‌ بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در خصوص علت فوت این دو جوان، بیان داشت: دلیل این موضوع توسط کارشناس آتش‌نشانی روشن بودن طولانی مدت آبگرمکن و همچنین بسته بودن در و پنجره‌ها و نقص در دودکش بوده اعلام شده است.

ملکی تصریح کرد: این عملیات در ساعت ۲۳:۵۰ به پایان رسید.

وی همچنین به حادثه دیگری در شهر اشاره کرد و گفت: در ساعت ۱:۳۷ بامداد آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید کفش در چهارراه‌ گلوبندک به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

ملکی ادامه داد: ۴ ایستگاه به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شد که مشخص گردید یک ساختمان ۲۵طبقه قدیمی به وسعت ۲۳۰متر آتش سوزی گسترده‌ای رخ داده بود به طوری که آتش در حال سرایت به سایر ساختمان‌ها بود.

وی ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی به محض ورود در محل اقدامات لازم را برای مهار آتش انجام دادند و درنهایت در ساعت ۴:۱۰ عملیات به پایان رسید.

ملکی همچنین به حادثه دیگری در مسیر غرب به شرق بزرگراه جلال آل احمد اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز در ساعت ۱:۳۸ و به دلیل برخورد یک دستگاه پرشیا با گاردریل صورت گرفته بود که پس از برخورد خودرو با گاردریل، پرشیا از مسیر خارج و روی سقف واژگون شده بود.

وی تصریح کرد: به دلیل برخورد خودرو با گارد ریل، راننده از درون خودرو به وسط بزرگراه پرت شده که پس از حضور عوامل اورژانس مشخص شد که راننده ۲۳ ساله خودرو فوت نموده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران در پایان خاطر نشان کرد: پس از ایمن‌سازی محل و اقدامات لازم عملیات در ساعت ۳:۱۰ به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن