ورزشی

دایی: به بهتر بازی کردن امتیاز نمی‌‌دهند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل راه‌آهن گفت:ما متاسفانه در چند بازی قبلی خوب نتیجه نگرفتیم. امتیازات حساسی از دست دادیم. از فردا شروع تازه ای خواهیم داشت و مطمئن باشید همه اعضای تیم از فردا سعی می کنیم امتیازی از دست ندهیم. شانس بالا آمدن را از دست دادیم و امتیازات خوبی به حریفان دادیم اما از فردا دوباره روی دور امتیاز گرفتن می افتیم.

علی دایی اظهار داشت: بازی‌های ما همگی مهم هستند و باید بگویم حریفانی که در رتبه‌های پایین جدول حضور دارند حریفان سرسخت‌تری به حساب می‌آیند چرا که چیزی برای از دست دادن ندارند و با همه وجود بازی می‌کنند. با این همه ما سعی می‌کنیم از فردا به روند خوبی که قبل از نیم‌فصل اول داشتیم ادامه دهیم و با یک برد می‌توانیم دوباره به بالای جدول برگردیم.

سرمربی صبای قم درباره تیم راه‌آهن هم خاطرنشان کرد: قبل از بازی قبلی هم گفتم که دیگر حق اشتباه نداریم چرا که اشتباه در چنین بازی‌هایی تاوان سختی دارد. در بازی با گسترش فولاد ما اشتباهات فردی داشتیم و این مسئله باعث شد تا گل هم بخوریم. اشتباهات فردی باعث شد تا به بازیکنان استرس وارد شود. متأسفانه ما در چند بازی به دلیل اشتباهات فردی باختیم.

دایی خاطرنشان کرد: با اینکه به گسترش فولاد باختیم اما موقعیت‌هایی داشتیم که گل بزنیم به طور مثال در نیمه اول می‌توانستیم بازی را مساوی کنیم و شاید اگر گل اول را می‌زدیم روند بازی عوض می‌شد اما این اتفاق نیفتاد. برعکس جام شهدا که عملکرد خوبی داشتیم و دو حریف بزرگ را شکست دادیم اما در بازی با گسترش فولاد اصلاً خودمان نبودیم. ما باید به گونه‌ای بازی کنیم که همواره سرمان بالا باشد و آبروی استان قم را حفظ کنیم.

وی درباره مصدومان و محرومان این تیم برای بازی فردا مقابل راه‌آهن اظهار داشت: جلال علی‌محمدی از اردوی کیش مصدوم شده و با ما نیست. امیرحسین صادقی هم به دلیل سه کارته بودن در اختیار ما قرار ندارد اما بقیه بازیکنان آماده این بازی هستند. ما هم سعی می‌کنیم فردا آماده‌ترین‌ها را در زمین بگذاریم. از طرف دیگر امیدوارم هواداران در ورزشگاه حضور پیدا کنند و ما را تنها نگذارند تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و در نهایت به بالای جدول برگردیم. قطعاً حضور هواداران در بازی‌های خانگی تأثیر زیادی در نتیجه‌گیری ما خواهد داشت.

سرمربی صبای قم در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه در بازی با گسترش فولاد خوب بازی کردید اما نتیجه نگرفتید، افزود: این بازی دیگر برای ما تمام شده است البته ما در آن بازی در نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم بهتر بودیم هرچند که باید بگوییم به بهتر بازی کردن امتیاز نمی‌دهند بلکه باید دروازه‌مان را بسته نگه داریم.

دایی درباره عیادتش از سارا عبدالملکی دختر ورزشکاری که دچار آسیب‌دیدگی شده تصریح کرد: دیدار خاصی نبود وظیفه من بود که به عیادت این دختر ورزشکار بروم و با کمک دوستانم قرار شد هر کمکی که از دست‌مان برمی‌آید انجام دهیم باید بگویم بانوان در ورزش مظلوم هستند و این وظیفه ما است که آنها را تنها نگذاریم و در کنار خانواده‌شان باشیم. با دوستان خوبم هماهنگ کردیم تا مشکلات او را حل کنیم و من به نمایندگی از دوستانم به عیادت این ورزشکار رفتم.

وی درباره بازی فردا مقابل راه‌آهن تصریح کرد: اشتباهات دیگر قابل بخشش نیست و ما به همین دلیل بهترین بازیکنان‌مان را در زمین می‌گذاریم.

سرمربی صبای قم درباره حضورش در دیدار خیرخواهانه مقابل خبرنگاران قم با خنده افزود:‌کار خاصی نکردم اما خداوکیلی اگر با من مشکل دارید پای من را نزنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن