مدیریت شهری

زمان تحویل تاکسی‌های جدید

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهران کفاش گفت: مقرر شده است برابر توافق با شرکت ایران خودرو در نخستین مرحله تحویل خودروها در اسفندماه ۸۰۰۰ دستگاه خودرو تحویل متقاضیان شود.

 

وی افزود: در ادامه روند تحویل خودرو متقاضیانی که در طرح ثبت نام کرده اند، ۷۰۰۰ دستگاه خودرو در فروردین ماه سال ۱۳۹۵دریافت می کنند و از اردیبهشت سال ۹۵ ماهانه تا شهریورماه که پایان طرح خواهد بود ۱۵ هزار دستگاه تحویل متقاضیان خواهد شد.

 

وی ادامه داد: برابر توافق با شرکت خودروساز، سمند و پژو۴۰۵ به صورت دوگانه سوز تحویل داده می شود که مخازن سی ان جی این خودروها طوری طراحی شده که تا ۳۰۰ کیلومتر می توانند بدون استفاده از بنزین حرکت کنند.

 

وی در تشریح نحوه ثبت نام‌ها تاکید کرد: امروز سه شنبه ۱۳ بهمن خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها عدد (۳)، چهارشنبه ۱۴ بهمن خودروهایی که رقم آخر پلاک انها عدد (۴)، پنجشنبه ۱۵ بهمن خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها عدد (۵) و در روز شنبه ۱۷ بهمن خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها عدد (۶) می باشد و در انتها در روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها عدد (۱) می باشد، می بایستی در این طرح ثبت نام نمایند، در حقیقت ۲۱ بهمن ماه آخرین روز ثبت نام خواهد بود.

 

کفاش، مدارک لازم برای ثبت نام را شامل اصل سند خودرو( برگ سبز)، اصل کارت خودرو، اصل کارت ملی مالک خودرو، اصل پروانه بهره برداریژو اصل پروانه فعالیت عنوان کرد.

 

وی افزود: در زمان ثبت نام، تاکسیران می تواند اولویت خود را برای نوع خودرو و بانک عامل انتخاب نماید؛ البته این به معنی انتخاب قطعی نبوده و بستگی به ظرفیت خودرو ساز و بانک های عامل دارد ولی سعی خواهد شد تا اولویت مورد نظر رعایت شود.

 

وی از همه رانندگان تاکسی که خودرو آنها متعلق به سال ۸۳ و قبل از آن است درخواست کرد در زمان تعیین شده برای ثبت نام به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن