اجتماعی و فرهنگی

برنامه های متنوع سازمان ورزش شهرداری در دهه مبارک فجر

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ‎ویژه برنامه های دهه مبارک فجر از ابتدای بهمن آغاز شده و تا پایان همین ماه ادامه خواهد داشت.

‎بر این ساس در بخش آقایان مسابقات ویژه اقشار از قبیل طلاب، زندانیان، جانبازان و معلولان در رشته هایی همچون فوتسال، فوتبال، والیبال، دارت، کاراته، تکواندو، شنا و کونگفو برگزار می شود.
 
‎در بخش بانوان نیز برنامه های متنوعی مانند مسابقات فوتبال روی میز دختران و مادران در منطقه هشت، مربی گری بهکاپ در منطقه ۱۹، برگزاری کلاسهای داوری ورزش بومی و محلی در منطقه پنج، همایش بزرگ ایروبیک با حضور مربیان ۲۲۰ ایستگاه تندرستی، زنگ ورزش در مدارس و بوستان مناطق ۲۲گانه شهر تهران، تست پزشکی در هر منطقه،مسابقات بولینگ و بیلیارد در سرای محلات برای بزرگداشت دهه فجر در دستور کار قرار گرفته است.  
 
تربیت بدنی منطقه ۱۲ همایش  بزرگ کوهپیمایی ویژه شهروندان محله هرندی ،به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در روز سه شنبه مورخ ۱۵بهمن ۹۴ از ساعت۱۳-۸ در ارتفاعات درکه برگزار می کند.
 
واحد ورزش منطقه ۱۲ همچنین به منظور توسعه ورزش همگانیدر سطح محلات و ارتقاء سطح فعالیتی جوانان، در نظر دارد همایش دو همگانی را روز چهارشنبه مورخ ۱۶بهمن ۹۴ از میدان خراسان تا مسجد الزهراء از ساعت ۹ برگزار کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن