سیاسی

عارف:از همه چیز مهم‌تر حضور و مشارکت مردم در انتخابات است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمدرضا عارف در دیدار با اعضای هیات رییسه ستاد سما راه‌اندازی این ستاد را حرکتی ارزنده ، مثبت و در جهت افزایش هم‌افزایی ستاد اصلاح طلبان دانست و گفت: این ستاد و ستاد ائتلاف می توانند از ظرفیتهای یکدیگر بهره بگیرند.

 

وی افزود: راهی غیر از حرکت رو به جلو برای جوانان وجود ندارد و رویدادهای سیاسی فرصتی برای توانمندسازی جوانان است، من نیز اعتقاد ندارم جوانان پوسترچسبان هستند بلکه جوانان محور اصلی فعالیت‌ها هستند.

 

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ادامه داد: متاسفانه ما گاهی در یک چرخه بسته‌ای بین خودمان می افتیم و امیدواریم این حلقه باز شود که بتوانیم از همه ظرفیتها استفاده کنیم و این اتفاقی است که در همه دنیا در حال وقوع است.

 

وی با استقبال از ستاد و طرح سما اظهار کرد: چه با کار در یک ستاد و چه ستادهای جداگانه در این چند مدت مانده تا انتخابات باید تمرکز بر حضور مردم باشد زیرا از همه چیز مهمتر حضور و مشارکت مردم است که در این راستا ستادهای متفاوت مانند سما می‌توانند بسیار موثر باشد و ما هم دعاگو و پشتیبان شما هستیم.

 

عارف با اشاره به تاثیر فرصت انتخابات در جذب جوانان اظهار کرد: انتخابات فرصتی برای جذب و شناسایی نیرو است و این مهمتر از نتیجه انتخابات است.

 

وی با بیان اینکه در انتخابات مجلس این دوره راهبرد اصلاح طلبان غیر متمرکز است افزود: هیچ دخالتی در هیچ حوزه انتخابیه‌ای نمی‌کنیم بارها هم مطرح کرده‌ایم که خود حوزه تصمیم‌گیری می‌کند و فعالیت و تبلیغاتش هم غیر متمرکز است در چارچوب سیاستهایی که اعلام می‌کنیم.

 

رئیس شورای سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با تاکید بر شرکت حداکثری در انتخابات گفت: همه باید هم به خاطر رویکردهای حزبی‌شان و هم رویکردهای ائتلافیشان در انتخابات مشارکت فعال داشته باشند و نکته ظریف این است که باید مراقبت کنیم اصطکاک بوجود نیاید.

 

وی با تاکید بر اینکه اتکاء جریان اصلاحات بر جوانان است اظهار کرد: حداقل دهه ۹۰ دهه جوانان است و هیچکس نمی‌تواند ادعا کند انتخابات ۹۲ را جز جوانان جلو بردند. من بارها گفته‌ام که یک بزرگ اصلاح طلب نمی‌آید بگوید که من فروردین ۹۲ خوشبین بودم. شما جوانان بودید که در یک فضای نا امیدی جلو آمدید. این برند متعلق به شماست و این کار متعلق به شما است که باید حفظش کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا