مدیریت شهری

اسماعیل دوستی :حوزه های نفوذ و دسترس پذیری نمایشگاه باید مد نظر باشد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  اسماعیل دوستی که به همراه رییس شورا و چند تن از اعضای کمیسیون عمران شورا از نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب بازدید به عمل آورد ابراز امیدواری کرد این نمایشگاه سال آینده به بهره برداری برسد. 


دوستی در جریان این بازدید گفت : این نمایشگاه کارکرد کشوری وبین المللی دارد از اینرو باید حوزه های نفوذ در ترافیک برای ان مد نظر باشد. 
وی ادامه داد : محصولاتی از شرق و شمال و جنوب و غرب کشور برای ارائه در این نمایشگاه عرضه خواهد شد و تلاش ما باید بر این باشد تا این ارائه محصولات برای تهران گره ترافیکی ایجاد نکند. 
نایب رییس کمیسیون عمران همچنین خاطر نشان کرد: دسترسی شهروندان به این نمایشگاه نیز باید به گونه ای باشد تا آنها بتوانند در راحتی و آسایش در نمایشگاه حضور یابند، به همین منظور احداث ۵ کیلومتر خط مترو تا شهر آفتاب درراستای نیل به این هدف اندیشیده شده است که با خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی چرخه ترافیکی آن تکمیل خواهد شد. در حال حاضر احداث مترو ۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. 

دوستی در ادامه یاد آور شد: تا امروز هزار میلیارد تومان از سوی مدیریت شهری برای این پروژه هزینه شده و شاید نگاه روز اول این بود که تنها زیر ساخت ها از سوی مدیریت شهری ساخته شود و بعد به بخش خصوصی(BOT) واگذار گردد اما امروز با صرف این هزینه باید گفت اکنون زمان واگذاری به بخش خصوصی فرا رسیده است. چرا که هزینه های جاری نمایشگاه نباید به شهرداری تحمیل شود و اگر درامدی هم به شهرداری نمی دهند حداقل باید خود را اداره کنند. 

نایب رییس کمیسیون عمران افزود: از ابتدای شورای چهارم ما به دنبال احداث این نمایشگاه بودیم و امیدواریم سال اینده افتتاح این نمایشگاه صورت پذیرد. 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن