اجتماعی و فرهنگی

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به منظور تسهیل در تردد و رفت و آمد هموطنان در سفرهای برون‌شهری تمهیدات ویژه‌ای را در جاده‌های کشور در بازه زمانی هفتم تا ۱۲ دی ماه به مرحله اجرا گذاشته است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا این محدودیت‌های ترافیکی را به شرح ذیل اعلام کرد:

  1. تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر دوشنبه ۷ دی ماه تا ساعت ۲۷ جمعه ۱۱ دی ماه از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.
  2. تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج ـ چالوس ممنوع است.
  3. تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ جمعه ۱۱ دی لغایت ۲ بامداد شنبه ۱۲ دی از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۳۰ جمعه ۱۱ دی الی ۲ بامداد شنبه ۱۲ دی از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزدبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
  4. تردد کلیه تریلرها در محور هراز ممنوع است.
  5. تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ دی از محور هراز ممنوع است.
  6. تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ جمعه ۱۱ دی لغایت ۲ بامداد شنبه ۱۲ دی از رودهن به آمل ممنوع بوده و تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۳۰ جمعه ۱۱ دی لغایت ۲ بامداد شنبه ۱۲ دی از آب‌اسک به سمت رودهن یک طرفه است.
  7. تردد کلیه تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای سه‌شنبه و جمعه ۸ و ۱۱ دی ماه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.
  8. تردد کلیه کامیون‌ها و تریلرها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ سه‌شنبه و جمعه ۸ و ۱۱ دی ماه از اردبیل به آستارا و بالعکس ممنوع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن