شورای شهر

چمران: طلایی با قدرت به کار خود در شورا ادامه می‌دهد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران در دویست و هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: موضوعی که در هفته گذشته پیرامون استعفای آقای طلایی به وجود آمد یک موضوع داخلی بود که حتی در صحن علنی نیز مطرح نشد و تنها از یک سوء تفاهم ناشی شد.

 

وی ادامه داد: ما در صحن شورا رأی گرفتیم که متن آن مصوبه موجود است که هر ۱۵ روز یکبار گزارش دبیران شورایاری مناطق در شورای اسلامی شهر تهران قرائت شود و سه شنبه گذشته این امر حتی در دستور جلسه نیز گذاشته نشده بود.

 

چمران افزود: آقای طلایی دوست ، برادر و عزیز ما است و آن روز از این موضوع اطلاع نداشتند و همین امر هم موجب سوءتفاهم شده بود.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: آقای طلایی با قدرت به کار خود در شورا ادامه می دهند و شورا همچنان بر مدار همدلی و وحدت به کار خود ادامه خواهد داد.

 

چمران در ادامه جلسه به ذکر وقایع تاریخی ایام هفته نیز پرداخت و گفت: امروز ۲۹ آذر سالروز شهادت امام حسن عسگری پدر حضرت ولی عصر(عج) می باشد و فردا آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج). متاسفانه صبح امروز خبری منتشر شد مبنی بر حمله خمپاره‌ای به مرقد مطهر ایشان که موجب تأسف و تالم مسلمین خواهد شد.

 

رییس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در طول تاریخ حرم ائمه اطهار فراوان مورد حمله و هتک حرمت قرار گرفته اما آنچه واضح و مبرهن است این می باشد که این حملات بیشتر سبب عمیق تر شدن محبت اهل بیت در بین مسلمین و تعمیق و گسترش این تفکر در بین آنان شده است.

 

چمران تصریح کرد: وهابیون نمی خواهند باور کنند که محبت اهل بیت از بین رفتنی نیست ولی سرانجام روزی به این باور خواهند رسید.

 

وی در ادامه افزود: امروز همچنین سالروز انتقال پیکر پاک شهید تندگویان بعد از ۱۱ سال به کشور می باشد که یاد و خاطر این شهید بزرگوار را گرامی می داریم.

 

چمران خاط نشان کرد: فردا نیز سالگرد هلاکت عمر بن سعد به دست مختار سقفی می باشد و این حقیقت را یادآوری می کند که همواره منتقمی برای عقوبت ظالمان وجود خواهد داشت و امروز هم مختارهای هستند تا عمربن سعدهای زمانه را به هلاکت برسانند.

 

بر اساس گزارش روابط عمومی وبین الملل شورای اسلامی شهر تهران، وی همچنین تاکید کرد: خبری نیز منتشر شده مبنی بر شهادت سمع قنطار از فرماندهان حزب الله لبنان که امیدواریم این خبر صحت نداشته باشد و روزی پیروزی نهایی مسلمین در برابر صهیونیست‌ها محقق شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن