شورای شهر

در پرونده حسابرسی عقب نشینی نمی کنم/ قالیباف جوابی به انتقاداتم نداده است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین رحمت الله حافظی افزود:جواب دادن نامه شهردار روال خاصی ندارد اما من یک ماه است که منتظر جواب ایشان هستم و امیدوارم تا با پاسخ های خوبشان من را قانع کنند!

 

حافظی در خصوص وارد شدن برخی فشارهای خارجی و عقب نشینی از پرونده حسابرسی شهرداری گفت:چنین چیزی اصلا صحت ندارد و به هیچ وجه عقب نشینی نکرده ام. من هم شفاها در صحن علنی شورای شهر تهران انتقادات خودم را بیان کردم و هم کتبا انتقادات را در قالب نامه ای که گفتم به شهردار نوشتم. اگر من فعلا در این مورد صحبتی نمی کنم به این دلیل است که منتظر جواب آقای قالیباف هستم و نمی خواهم تا قبل از پاسخ ایشان اظهار نظر کنم.

 

وی افزود: مردم تهران مصرانه از ما می خواهند که بحث حسابرسی را پیگیری کنیم و روشن سازی صورت بگیرد و به همین دلیل پافشاری می کنیم تا هرچه سریعتر این موضوعات برای همه روشن شود. مردم حق دارند تا بدانند در شهرداری تهران چه اتفاقاتی می افتد و قطعا تا آخر بحث حسابرسی را پیگیری می کنیم و عقب نشینی نمی کنیم.

 

رییس کمیسیون سلامت در خصوص اینکه آلودگی هوای تهران به یک خطر بزرگ تبدیل شده است گفت: واقعا همینطور است و باید یک فکر اساسی برای شهر تهران انجام دهیم. تنها مساله ای که من می توانم بیان کنم این است که باید حداقل تا جایی که می توانیم خودمان به خودمان رحم کنیم!

 

وی ادامه داد:اگر خدا به حال ما رحم نکند واقعا معلوم نیست که چه بر سر این شهر می آید. شما فکر کنید که این بارندگی ها در تهران اتفاق نیفتد و با توجه به این برودت هوا چه اتفاقاتی خواهد افتاد. البته قبول دارم که مسولین باید برای این موضوع چاره ای بیندشیند اما ما هم حداقل باید دلمان برای خودمان بسوزد و تا جایی که می توانیم  برای حل این مشکل دست به کار شویم و بعضی از مسائل را رعایت کنیم.

 

رئیس کمیسیون سلامت در خصوص اینکه پرونده آب های آلوده تهران به کجا رسید گفت: من دقیقا حدود یک سال پیش این موضوع را مطرح کردم و خواستار این شدم تا هم وزارت بهداشت و هم سازمان آب این موضوع را پیگیری کنند. البته آن زمان یادم هست که سازمان آب یک بیانیه ای منتشر کرد و این موضوع را تکذیب کرد. من هم مستندات خودم را به این شرکت نشان دادم و قرار بر این شد تا این موضوع را بررسی کنند که یکسال از آن گذشته است.

 

وی ادامه داد:امیدوارم که بنده اشتباه کرده باشم و آب تهران آلوده نباشد اما اگر من زمانی صحبتی را انجام می دهم مطمئن باشید که ساعت ها بر روی آن موضوع تحقیق کردم و بدون دلیل حرفی را نمیزنم.

 

حافظی در خصوص اینکه شیوع آنفولانزا باعث شده تا بازار سیاه برای واکسن های آن در تهران به وجود بباید گفت:من فکر می کنم که مشکل از ما مسولان است. اگر ما بتوانیم اطلاعات کافی را در اختیار شهروندان قرار دهیم دیگر چنین مشکلاتی به وجود نمی آید. واقعا این موضوع شوخی نیست و جان خیلی از شهروندان در میان است و نباید به راحتی از کنار آن گذشت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا