ورزشی

زمان اعزام تیم امید به رقابت های انتخابی المپیک مشخص شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین جلسه کمیته فنی تیم فوتبال امید صبح امروز در محل دفتر حبیب کاشانی و با حضور محمد مایلی‌کهن مدیرفنی، محمد خاکپور سرمربی و محمد رسایی مدیر اجرایی تیم فوتبال امید برگزار شد.

در این جلسه خاکپور گزارش عملکرد تیم فوتبال امید در اردوی ترکیه، بازی تدارکاتی و شرایط اردویی را به کاشانی ارائه کرد. ضمن اینکه آخرین شرایط تیم فوتبال امید و ملی‌پوشان از سوی خاکپور و مایلی‌کهن تشریح شد.

در این جلسه آخرین تصمیمات و هماهنگی‌های لازم در خصوص برگزاری اردوی بندرعباس صورت گرفت و زمان قطعی اردو از تاریخ ۲۸ اذر تا ۳ دی ماه اعلام شد.


در این جلسه همچنین رایزنی و تلاش های صورت گرفته برای برگزاری یک بازی تدارکاتی با تیم‌هایی چون فیلیپین، تایلند، سنگاپور و چند تیم دیگر در اردوی بندر عباس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

موضوع مورد بحث دیگر جلسه صبح امروز، زمان و نحوه اعزام تیم امید به رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی المپیک بود که بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته و تصمیم اتخاذ شده، کاروان تیم فوتبال امید صبح روز یازدهم دی ماه عازم مشهد مقدس خواهد شد و بعد از زیارت بارگاه امام رضا(ع) و صرف ناهار در مشهد، برای برپایی اردوی یک هفته‌ای و انجام بازی تدارکاتی با ویتنام که در تاریخ ۱۴ دی ماه خواهد بود، ساعت ۱۶ عازم دبی خواهد شد. کاروان تیم فوتبال امید صبح ۱۸ دی ماه نیز دوبی را به مقصد دوحه ترک خواهد کرد و در هتلی که از سوی برگزار کننده مسابقات در نظر گرفته شد، مستقر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا