مدیریت شهری

نصب المان میدان ولیعصر(عج) بعد از اتمام پروژه مترو

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین عیسی علیزاده در خصوص ساماندهی میدان‌های ونک، هفت تیر و ولیعصر(عج) گفت: در جلسات بررسی شده که ساماندهی و زیرزمینی شدن میدان ونک، هفت تیر و ولیعصر جز کارهای مطالعاتی سازمان فنی و عمرانی است. البته در این جلسات نیز سازمان زیباسازی حضور داشت اما مطالعات توسط سازمان فنی و عمران انجام می‌شود.

 

وی در خصوص زیرزمینی شدن میدان هفت تیر و ایجاد زیرگذر در این میدان خاطر نشان کرد: هنوز این موضوع نهایی نشده است، چراکه موضوع مشترکی فی مابین معاونت‌های حمل و نقل ترافیک، فنی و عمرانی و همچنین سازمان زیباسازی است و چندین جلسه مشترک در این خصوص نیز برگزار شده است.

 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با بیان اینکه میدان هفت تیر از جمله میدان‌های اصلی شهر تهران است، افزود: این میدان، میدان حساسی است چراکه بسیاری از آمد و شدهای خودروهایی که وارد مرکز شهر می‌شوند، از این میدان است.

 

علیزاده با تاکید بر اینکه زیرزمینی شدن میدان ولیعصر(عج) به سازمان زیباسازی ارتباطی پیدا نمی‌کند، اذعان کرد: درباره اینکه میدان ولیعصر(عج) زیرزمینی شود یا زیرگذری برای عبور و مرور خودروها، باید تحقیقات جامعی انجام گیرد، اما در این خصوص باید گفت که هنوز مشخص نیست کدامیک از سازمان ها این پروژه را انجام خواهند داد.

 

بنابراعلام شهرنوشت، وی در خصوص مترو میدان ولیعصر(عج) هم اظهارکرد: مترو تا ۲ طبقه زیرزمین نیز حفاری کرده است، اما آن چیزی که به سازمان زیباسازی مربوط می شود، فراخوان ایجاد المان در این میدان است و به محض اینکه کارهای عمرانی مترو به پایان رسد، المان وسط میدان نصب می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن