شورای شهر

آخرین وضعیت تخریب پاساژ علاء الدین از زبان قناعتی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ابوالفضل قناعتی در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین که به صورت غیرقانونی ساخته شده است، گفت: بیش از یک سال است که از رأی کمیسیون مبنی بر تخریب می‌گذرد.

وی ادامه داد: کمیسیون ماده صد رأی تخریب دده بود اما پرونده به دیوان رفت و بعد از بررسی‌های لازم دوباره رأی تخریب صادر شد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر با بیان اینکه ۶ ماه از رأی دیوان برای قلع و قمع می‌گذرد گفت: شهرداری دو ماه فرصت داشت تا این طبقه را تخریب کند تنها کاری که کرده‌اند این است که در و پنجره خراب شده و فقط عده‌ای بیکار شدند.

قناعتی بیان کرد: تصمیم کمیسیون ماده صد و رأی دیوان عدالت مبنی بر بیکار کردن عده‌ای از افراد نبود بلکه این بود که بار اضافی به طبقات پایینی وارد نشود تا برای شهروندان مشکل ایجاد نشود و کاملا بحث فنی بوده است.

وی با بیان اینکه همچنان بار اضافی بر روی طبقه ششم وجود دارد گفت: شهرداری باید تا دو ماه بعد از رأی دیوان تخریب را انجام می‌داد. شهرداری کوتاهی کرده و به رأی دیوان بی‌توجهی کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه گفته می‌شود خود مالک قرار است تخریب را انجام دهد گفت: شهرداری باید هر چه سریعتر ورود پیدا کند شاید مالک تا صد سال دیگر هم نخواهد آنجا را تخریب کند.

به گفته قناعتی البته در برخی از مجتمع‌ها به دلیل شرایط خاصی که دارند باید در روزها و ساعت‌های خاصی تخریب صورت گیرد تا الباقی مردم دچار مشکل نشوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن