شورای شهر

اظهارات سروری در مورد عملکرد نادرست حسابرسان شورای شهر

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری امروز سه شنبه در جریان دویست و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران با بیان اینکه توضیحات روز گذشته معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران درباره گزارش حسابرسی در برخی از موارد قانع کننده بود، گفت: با این توضیحات برای من قطعی شد که در برخی موارد حسابرس شورا به درستی عمل نکرده است وگرنه چطور ممکن است که ۱۱ حسابرس گزارش مقبول ارائه کنند و درمقابل ۱۱ حسابرس دیگر همان موارد را با عدم اظهار نظر ارائه دهند.

وی با بیان اینکه روند پیش‌آمده درباره بررسی گزارش‌های حسابرسی خوب نیست و باید تغییر کند، گفت: اگر حسابرس شورا نیز در گزارش خود کوتاهی کرده است باید رسیدگی شود.

سروری در ادامه با بیان اینکه نصب برچسب‌های تبلیغاتی موجب تضییع حقوق شهروندان است، اظهارکرد: اقدامات شهرداری نیز به جای جلوگیری از این پدیده به نوعی موجب همکاری با آنهاست.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شکایت‌های بسیاری در این رابطه به شورا رسیده است، خواستار رسیدگی جدی در این حوزه شد.

سروری در بخش دیگری از تذکر خود خطاب به چمران گفت: دو سال قبل تقاضا کردم که حد ترخص تهران مشخص و با نصب تابلو اعلام شود و شما قول دادید که در کوتاهترین زمان ممکن این اتفاق بیفتد، اما با گذشت دو سال هنوز حد ترخص تهران مشخص نیست و شهروندان سرگردان هستند.

مهدی چمران رییس شورای شهر تهران نیز در پاسخ به سروری خاطرنشان کرد: حد ترخص تهران مشخص شده و به‌زودی با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران تابلو آن نیز نصب خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا