شورای شهر

دبیر: به حسابرسان شورا فشار می‌آورند/ هرکدام از دوستان در شهرداری نمی‌توانند با شورا کار کنند، بروند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  علیرضا دبیر در تذکرات پیش از دستور دویست و ششمین جلسه علنی شورای شهر اظهار داشت: متأسفانه هم‌اکنون فشارهایی به حسابرسان شورای شهر می‌آورند. در سال ۹۲ با حضور در دفتر رئیس شورای وقت (مسجد جامعی) قرعه‌کشی‌ای انجام شد و حسابرسان شورای شهر با ۳۰ رأی انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۳ حسابرس در شورای شهر تهران داریم که تأیید شده‌اند، ولی فشارهایی به حسابرسان می‌آورند که خواهش می‌کنیم این کار را انجام ندهند، چرا که ما همه به دنبال شفافیت هستیم.

دبیر گفت: بنده نیز به عنوان رئیس کمیسیون وظیفه دارم به تمامی اعضا اطلاعات لازم را در خصوص حسابرسی بدهم. از جامعه حسابرسی نیز تقاضا می‌شود که از کیان حسابرسان دفاع کنند.

وی درباره اظهارات روز گذشته هابیل درویش مدیرعامل مترو، اظهار داشت: هرکدام از دوستان در شهرداری که نمی‌توانند با شورا کار کنند بروند. ۳ هزار میلیارد تومان رقم قراردادی یکی از پروژه‌های متروست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، خاطرنشان کرد: مردم به شورا رأی می دهند که شورا به این مسائل ورود پیدا کند.

وی در مورد فروش تپه‌های عباس‌آباد، اظهار داشت: فروش زمین‌های عباس‌آباد ۱.۵ میلیون تومان پایین‌تر به فروش رفتند، کجا مزایده فروش این زمین‌ها برگزار شده است.

در ادامه، محسن پیرهادی عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در مورد فروش زمین‌های تپه‌های عباس‌آباد خطاب به دبیر، گفت: فروش زمین به شخصیت حقیقی نبوده است.

دبیر نیز اظهار داشت: فروش زمین به شخصیت حقوقی خصوصی بوده است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن