اجتماعی و فرهنگی

مراسم تشییع پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  مراسم تشیع پیکر شهدای مدافع حرم امین کریمی و عبدالله باقری صبح امروز از مقابل سپاه حفاظت انصارالمهدی، و با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور، حسین فریدون دستیار ارشد رئیس جمهور، حجت‌الاسلام شهیدی فر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد حسن ابوترابی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور پیشین، تعدادی از فرماندهان سپاه، مسئولین کشوری و لشگری و جمع کثیری از مردم برگزار شد.

 

در این مراسم فرمانده سپاه انصارالمهدی در سخنانی اظهار کرد: این شهدای عزیز ما مدافع حرم اهل بیت (ع) بودند و به میدان رفتند تا زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) یک بار دیگر سیلی نخورند. ممکن است امروز آنها در زمین مقدس جمهوری اسلامی دفن شوند اما آرمانشان افراشته است و دفن نخواهند شد.

سردار علی اصغر گرجی‌زاده ادامه داد: ما ظاهرا این شهدا را از دست دادیم ولی در واقع آنها را به دست آوردیم. مااز آنها جز خوبی چیزی ندیدیم و سراغ نداریم آنها با پافشاری خودشان به جبهه سوریه رفتند و جنگیدند.

وی همچنین گفت:این عزیزان سربازان اباعبدالله (ع) هستند و خطاب به خدا می‌گوییم که خدایا این شهیدی که پیش روی ماست بنده توست و از تو می‌خواهیم از آنها به خوبی پذیرایی کنی.

شهیدان امین کریمی و عبدالله باقری هفته گذشته در حین عملیات مستشاری در سوریه به شهادت رسیدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن