شورای شهر

لزوم تشدید نظارت بر ناوگان تاکسیرانی و آژانس های مسافربری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محسن سرخو افزود: تاکسی‌های فاقد پروانه، عموماً متعلق به افرادی هستند که هدف آنها از خرید تاکسی جا به جایی مسافربر نیست، بلکه امکان ورود به محدوده طرح ترافیک است.

 

وی با اعلام اینکه این گروه باید مانند سایر رانندگان تمام ضوابط را رعایت کنند و نسبت به تمدید پروانه خود اقدام نمایند، تأکید کرد: البته می شود حدس زده که بخشی از رانندگان شرایط لازم را نداشته باشند و در نتیجه نتوانند برای گرفتن پروانه اقدام کنند.

 

 

لزوم تشدید نظارت بر ناوگان تاکسیرانی و آژانس های مسافربری

 

 

رییس کمیته ترافیک شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تدابیر و تمهیدات کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا در جهت ساماندهی حمل و نقل عمومی، اظهار کرد: بعد از موضوع سامان بخشی تاکسیرانی، یکی از بحث هایی که در اولویت پیگیری است، موضوع ساماندهی آژانس های مسافربری است.

 

سرخو با بیان این که این آژانس ها قبلاً ارتباط کمی با شورای شهر و شهرداری تهران داشتند، تصریح کرد: در حال حاضر، مدتی است جلسات متعددی با مسئولان اتحادیه آژانس های مسافربری برگزار کرده ایم و در جریان این جلسات به موضوع لزوم ساماندهی این آژانس ها پرداخته ایم.

 

وی در پایان با تأکید بر اهمیت و ضرورت ساماندهی حمل و نقل عمومی از طریق تشدید نظارت بر ناوگان تاکسیرانی و آژانس های مسافربری، خاطرنشان کرد: هدف نهایی، ارتقای خدماتی است که به مردم در حوزه حمل و نقل درون شهری ارائه می شود.

 

بنا بر اعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، تاکسیرانان فاقد پروانه هوشمند تا پایان این هفته فرصت دارند تا نسبت به دریافت پروانه معتبر اقدام کنند و در صورتی که در این ارتباط اقدام نکنند، حق تردد در شهر را نخواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا