اجتماعی و فرهنگی

فعالیت ۸ مرکز اهدای خون پایتخت در تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سیدمرتضی طباطبایی در رابطه با فعالیت سازمان انتقال خون استان تهران در ایام محرم، اظهار کرد: عزاداران در روزهای جمعه و شنبه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی می‌توانند برای پیوستن به صف داوطلبان اهدای خون به ۸ مرکز اهدای خون در استان تهران مراجعه کنند.

وی با اشاره به افزایش مراکز اهدای خون در تاسوعا و عاشورای امسال گفت: مراکز اهدای خون وصال، شهرری، ورامین، شهریار، پیروزی، آزادی، نارمک و چیذر با آمادگی کامل در انتظار اهداکنندگان خون هستند.

مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران ادامه داد: مرکز اهدای خون وصال در تاسوعای حسینی از ۸ صبح تا پایان مراسم تاسوعا آماده استقبال از اهداکننده‌های خون بوده و سایر مراکز از ساعت ۱۳ تا ۲۱:۳۰ در روز تاسوعا فعال هستند.

طباطبایی بیان داشت: در عاشورای حسینی نیز مرکز اهدای خون وصال از ۷ صبح تا پایان مراسم عاشورا و سایر مراکز از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۸:۳۰ آماده استقبال از اهدا کننده‌های خون هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مرکز اهدای خون شهرری که در ضلع غربی حرم عبدالعظیم حسنی (ع) در میدان مدرس واقع شده از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب آماده استقبال از اهدا کننده‌های خون در روز عاشورای حسینی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن