اجتماعی و فرهنگی

استقبال ۴۲۰ هزار نفری شهروندان از جشنواره های تابستانی برج میلاد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  جشنواره تابستانی برج میلاد تهران که از ۷ مردادماه با عنوان جشنواره های نشاط، بانو، علم، هنر و عاشقی آغاز به کار کرده بود،همزمان با دهه ولایت و کرامت و هفته دفاع مقدس با برگزاری جشنواره شهر عاشقی به کار  خود پایان داد.

به دلیل استقبال مخاطبان، اجرای برخی از برنامه ها در طول برگزاری جشنواره تمدید شد. همچنین بیشترین استقبال شهروندان در میان جشنواره های مختلف، جشنواره شهر هنر بود که در طول ۱۰ روز برگزاری بیش از ۱۰۵ هزار نفر از آن بازدید کردند.

در طول برگزاری جشنواره های تابستانی برج میلاد در مجموع ۴۲۰ هزار و ۴۰۱ نفر از تاریخ هفتم مرداد ماه تا ۱۰ مهرماه از برنامه های این جشنواره های متنوع بازدید و استفاده کردند. این آمار در تابستان ۹۳، ۲۲۱ هزار و ۳۴۵ نفر بوده است.

جشنواره های تابستانه برج میلاد با هدف توسعه تفریحات سالم و انسجام گردش های خانوادگی و ترویج در طول ایام تابستان از ساعت ۱۸ تا ۲۳ هر شب در یادمان ملی ایرانیان برپا شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، در حال حاضر بازدید از مجموعه برج میلاد تهران برای عموم شهروندان امکانپذیر است و علاقه مندان می توانند از ساعت ۹ تا ۲۱ از این مجموعه فرهنگی و تفریحی بازدید کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا