ورزشی

تدابیر ویژه امنیتی و امکانات ویژه برای تیم‌ها/ دوقلوها دریک اتاق!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین تیم فوتبال امید ایران به همراه تیم‌های عربستان، بحرین، اردن، فلسطین، یمن، امارات، عمان و سوریه در هتل هالیدی دوحه اقامت دارد و قطر میزبان جام، هتل میلینیوم دوحه را برای اسکان انتخاب کرده است.

حواشی دیگر حضور تیم امید در قطر را در زیر می‌خوانید:
* ورود و خروج به هتل محل اقامت تیم امید، تحت تدابیر امنیتی است و هنگام ورود به هتل افراد باید از گیت بازرسی عبور کنند‌.

*در لابی هتل محل اقامت تیم امید، مسئولان برگزاری مسابقات بصورت شبانه روزی نمایندگانی دارند و پیگیر امور مربوط به تیم‌ها هستند.

* در رستوران هتل میزهای مخصوصی برای تیم‌ها رزرو شده که نام و پرچم کشورها نیز روی میزها تعبیه شده است.

* محل تمرین تیم‌ها در فاصله پانزده دقیقه‌ای از هتل قرار دارد و تیم‌ها در ساعات تعیین شده به تمرین می‌پردازند.

* با توجه به اینکه هر دو بازی مرحله گروهی تیم ایران، ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی انجام می‌شود، تمرینات تیم ایران نیز در همین ساعت برگزار خواهد شد.

* طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات، تمامی دیدارها در ورزشگاه لخویا برگزار می‌شود.

* مسئول هماهنگی برنامه‌های تیم ایران به زبان فارسی تسلط کافی دارد که کمک شایانی به سریعتر انجام شدن امور مربوطه دارد.

* تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم امید، به غیر از محمد خاکپور در اتاق‌های دو تخته مستقر شده‌اند.

* مرادمند و علی کریمی، کمندانی و اسماعیلی‌فر، چشمی و مطهری، عابدزاده و رحمانی، دانشگر و اسماعیلی، عبدالله‌زاده و سلیمی، نقی‌زاده و علیاری، ثاقبی و فاضلی، اخباری و محسن‌زاده، محبی و پهلوان، میلاد و مهرداد محمدی هم اتاق هستند.

همچنین تیم فوتبال ایران شب گذشته یک جلسه تمرینی را زیر نور برگزار کرد. در ابتدای این تمرین محمد خاکپور در خصوص اهداف حضور در تورنمنت غرب آسیا و برنامه اولین تمرین تیم امید دقایقی را برای بازیکنان صحبت کرد.

کن استید مربی بدنساز تیم امید که عصر روز یکشنبه به قطر رسیده بود، در این تمرین حضور داشت. این تمرین توسط محمد عسگری آنالیزور تیم امید، فیلمبرداری شد. ضمن اینکه محمد مایلی‌کهن مدیر فنی و مجتبی تقوی مشاور فنی تیم امید به دقت تمرین ملی پوشان را زیر نظر داشتند.

در این تمرین بازیکنان ابتدا بدن‌های خود را زیر نظر کن استید و با تمرینات متنوع با توپ گرم کردند. این تمرین بیشتر به حفظ توپ، و پاس های ترکیبی اختصاص داشت و محمد خاکپور و هادی طباطبابی بارها نکات فنی را به بازیکنان گوشزد کردند.

دروازه بان های حاضر در اردو نیز، تمرینات اختصاصی خودشان را زیر نظر سعید عزیزیان برگزار کردند. نفرات تیم امید در پایان تمرین حدودا نود دقیقه‌ای، بدن‌های خودشان را سرد کردند و عازم هتل شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا