ورزشی

امیدواری پینگ‌پنگ‌‌بازان برای نتیجه‌گیری در مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین تیم ملی تنیس روی میز روز چهارشنبه به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا، عازم تایلند خواهد شد. به همین منظور امروز (سه‌شنبه) طی نشستی خبری از حامی این تیم برای شرکت در این رقابت‌ها و بعد از آن مسابقات بین‌المللی دیگر طی یک سال آینده، رونمایی شد.

در جریان این نشست که در محل دفتر حامی تیم‌های ملی تنیس روی میز برگزار شد، ملی‌پوشان تنیس روی میز ابراز امیدواری کرد که در مسابقات پیش‌رو بتوانند نتیجه‌گیری خوبی داشته باشند.

در این راستا افشین نوروزی اظهارکرد: تنیس روی میز رشته‌ای است که برای موفقیت در آن باید در میادین تدارکاتی زیادی حضور داشته باشیم. این در حالی است که بسیاری از مسابقات بین‌المللی در اروپا برگزار می‌شود و به دلیل فاصله زیاد و برخی مسائل دیگر، امکان حضور ما در این قاره همیشه میسر نیست.

وی تصریح کرد: البته طی مدتی که آقای سعادتمند سرپرستی فدراسیون تنیس روی میز را بر عهده گرفته، تلاش‌های زیادی برای اعزام به موقع و مورد نیاز ملی‌پوشان انجام شده است. حتی برای مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند، ما در دو تور جهانی بلژیک و اتریش شرکت کردیم و اردوی خوبی هم در چین داشتیم.

نوروزی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم با توجه به تدارکاتی خوبی که داشتیم، در مسابقات پیش‌رو نتیجه خوبی بگیریم، گفت: باید با نتیجه‌گیری خود، پاسخ زحمات مسئولان فدراسیون را بدهیم.

در این نشست نوشاد عالمیان نیز اظهار کرد: می‌دانیم شرایط برای اعزام‌ها و رسیدگی به درخواست ملی‌پوشان خیلی خوب مهیا نیست اما سرپرست فدراسیون با وجود مشکلات زیاد به این دو موضوع توجه کافی داشته و رسیدگی کرده است. ما تلاش می‌کنیم در مسابقات تایلند بهترین نتیجه ممکن را برای تنیس روی میز ایران رقم بزنیم.

پوریا عمرانی، میعاد لطفی و نیما عالمیان نیز ملی‌پوشانی بودند که طی صحبت‌های کوتاه ابراز امیدواری کردند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را در مسابقات قهرمانی آسیا بگیرند.

به گزارش مهر، در نشست امروز مریم صامت، محجوبه عمرانی، صبا صفری و فاطمه جمالی‌فر نیز ضمن تشکر از حمایت‌های تنیس روی میز برای آماده‌سازی تیم ملی بانوان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا ابراز امیدواری کردند بتوانند عملکردی خوب در این میادین داشته باشند.

ندا شهسواری نیز در این زمینه ابراز امیدواری کرد که تیم ملی ایران بتواند در مسابقات قهرمانی آسیا نتیجه‌ای درخور شأن بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن