مدیریت شهری

اقدامات به موقع شهرداری منطقه ۱۴ بعد از بارندگی شب گذشته پایتخت/مدیریت سیلاب در این منطقه

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین شهرداری منطقه ۱۴ تهران با وجود همجوار بودن با منطقه ۱۵ شهرداری و به نسبت بارندگی مشابهی که وجود داشت در مقابله با سیلاب شب گشته سربلند بیرون آمد و نمره قبولی گرفت.

 

مهندس روح الله بیداد در خصوص اقدامات صورت گرفته برای مقابله با سیلاب گفت: پیرو بارندگی دیشب و با توجه به حجم مشابهی از بارندگی که در منطقه ۱۴ شهرداری وجود داشت، سیلابی که به پادگان های نظامی شما خیابان هجرت خسارت زده بود، وارد خیابان هجرت و اتوبان بسیج شد و شاهد آبگرفتگی شدید خیابان ها بودیم. اما خوشبختانه با مدیریت ستاد بحرانی که پیش از این در منطقه تشکیل شده بود، حضور آقای حمیدی شهردار منطقه ۱۴ در محل و همکاری و تلاش نیروهای خدمات شهری، مشکل آبگرفتگی و سیلاب با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن مدیریت شد و خیابان ها و معابر منطقه بدون کوچکترین مانع و مشکلی در اختیار شهروندان عزیز قرار گرفت.

 

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۱۴ تهران در خصوص پیش بینی های صورت گرفته و سرعت عکس العمل در مقابل سیلاب دیشب گفت: با توجه به برنامه ریزی مدون و تاکید شهردار منطقه برای انجام پیش بینی های لازم، مانورهایی را برای مقابله با حوادث اینچنینی انجام داده بودیم که خوشبختانه شب گذشته باعث تسریع در کمک رسانی و مقابله با سیلاب شد و به خوبی توانستیم مشکل بوجود آمده را مدیریت کنیم تا در اولین روز کاری هفته کوچکترین مشکلی در تردد شهروندان وجود نداشته باشد.

 

مهندس بیداد در پایان خاطرنشان کرد:امیدوارم که به مانند حادثه سیل شب گذشته با مدیریت صحیح و اقدامات مسئولانه به موقع بتوانیم زمینه سلامتی، آرامش و آسایش شهروندان منطقه ۱۴ شهرداری تهران را فراهم کنیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن