مدیریت شهری

مترو به خیابان حجاب می‌رسد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمدباقر اسدی گفت: ساخت خط ۶ مترو جزو اولویت‌های شهرداری تهران قرار گرفته است. در همین راستا مترو برای ادامه روند کاری خود در خیابان حجاب نیازمند فضایی برای احداث کارگاه خود بود که محدوده‌ای از بلوار کشاورز به بالا با عرض هفت متر در اختیار شرکت مترو قرار گرفت.

 

وی افزود: این فضا در اختیار شرکت مترو قرار گرفت تا از این نقطه عملیات احداث ایستگاه بلوار کشاورز مدیریت شود. ظرف دو روز گذشته عملیات حصارکشی توسط عوامل مترو آغاز شده و احتمالا تا فردا این عملیات به پایان می رسد.

 

اسدی درباره تمهیدات ترافیکی و پارک حاشیه ای در این محدوده گفت: بر اساس برآوردی که انجام دادیم در این محدوده پارک حاشیه ای حذف شد تا مشکلی در تردد و عبور و مرور خودروها ایجاد نشود. این کارگاه در محدوده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیست درحقیقت حدود ۳۰۰ متر پایین تر از این محل است و در زمان برگزاری نمایشگاه حجم ترافیک این محدوده زیاد نمی شود بلکه مشکل پارک حاشیه ای داریم که با تمهیدات لازم مشکلی ایجاد نخواهد شد.

 

وی تاکید کرد: در اختصاص فضا به مترو بحث پارک حاشیه ای، دبیرستانی که در محدوده قرار دارد و کانون و ورودی پارک لاله مورد توجه قرار گرفته است و امیدواریم مشکل ترافیکی نداشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن