شورای شهر

جزئیات ضرب و شتم یک خبرنگار در منطقه ۲۲

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین احمد مسجدجامعی عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه رسمی شورا ضمن گرامیداشت روز پزشک اظهار داشت: قدیمی‌ترین بیمارستان تهران، بیمارستان سینا است که متاسفانه سر در این بیمارستان از لحاظ ظاهری وضعیت مناسبی ندارد وباید بازسازی شود.

وی با تاکید بر اینکه این موضوعات مربوط به سیما و منظر شهر می‌شود گفت: قدیمی‌ترین مرکز آموزش عالی پزشکی هم دانشکده پزشکی دانشگاه تهران است که سر در آن در معرض آسیب است و من خواهش می‌کنم اینگونه موارد که جزء تکالیف مفرح ما است پیگیری شده و به سرانجام برسد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه تذکرات خود با اشاره به اقدام نشریه همشهری محله مبنی بر رسانه‌ای کردن ضرب و شتم خبرنگار این نشریه گفت: چندی پیش خبرنگار نشریه همشهری محله برای تهیه گزارش ساخت و ساز یک شهرک در منطقه ۲۲ به آنجا مراجعه کرده بود اما متاسفانه مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

مسجدجامعی تصریح کرد: خبرنگاری ادامه کار ما به عنوان نماینده مردم است و چقدر خوب شد که همشهری محله این موضوع را رسانه‌ای کرد.

وی با بیان اینکه رسانه‌ای کردن این گونه موضوعات به معنای اهمیت دادن به حقوق خبرنگار است گفت: ما از همشهری می‌خواهیم نتیجه این موضوع راهم رسانه‌ای کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن