شورای شهر

کاندیدای ریاست نمی شوم

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین احمد دنیامالی در خصوص انتخاب رئیس شورای شهر تهران در سومین سال از شورای چهارم اظهار داشت: به طور قطع دو نیروی با تجریه و با سابقه از جمله مسجد جامعی و چمران گزینه مناسبی برای ریاست شورای شهر تهران هستند.

وی تصریح کرد: در نخستین سال شورای چهارم، مسجدجامعی به عنوان رئیس شورای شهر تهران و در دومین سال از شورای چهارم، چمران به عنوان رئیس شورا انتخاب شدند که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعفی بوده‌اند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: آقایان مسجد جامعی و چمران هر دو دارای سابقه خوبی در این حوزه هستند و می‌توانند مجدداً مسئولیت ریاست شورا را به عهده داشته باشند.

وی تصریح کرد: بنده به شخصه احترام خاصی را به مسجد جامعی و چمران دارم و اعتقادم بر این است که شورا می‌تواند از ظرفیت یکی از این بزرگواران در این دوره نیز استفاده کند.

دنیامالی در پاسخ به این پرسش که آیا شما در این دوره به عنوان کاندیدای ریاست شورای شهر تهران شرکت خواهید کرد یا خیر؟ بیان داشت: قطعاً برنامه‌ای برای حضور در این عرصه را ندارم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه در خصوص برگزار شدن علنی یا غیرعلنی جلسه انتخابات هیأت رئیسه گفت: این موضوع تفاوتی ندارد، ضمن اینکه در سال دوم شورای چهارم، جلسه انتخابات به صورت علنی برگزار شد و هیچ مشکلی ایجاد نشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن