شورای شهر

چمران جواب خوبی به اعتماد اعضای شورا داد/زمان انتخابات به هیچ وجه تغییر نمی کند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار شورا آنلاین ضمن اشاره به قطعی بودن زمان برگزاری انتخابات ریاست شورا گفت: انتخابات قطعا در روز یکشنبه ۸ شهریور ماه و در جلسه غیر علنی برگزار می شود و این تاریخ هیچ تغییری نخواهد کرد و مطمئن باشید که در این تاریخ رئیس و هیئت رئیسه جدید معرفی خواهند شد.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اینکه چرا امسال قرار بر این شده تا انتخابات در جلسه غیر علنی برگزار شود، گفت:سال گذشته آقای مسجد جامعه ای که به عنوان رئیس شورای شهر تهران بودند از نظم جلسه رضایت نداشتند و برخی اعضائ نیز از نحوه برگزاری انتخابات در سال گذشته گله مند بودند. آنها معتقد بودند بعضی از خبرنگاران برگه رای آنها را خوانده اند و این کار باعث ناراحتی آنها شده است. همه این اتفاقات دست به دست هم داده است تا امسال انتخابات به دور از چشم خبرنگاران برگزار شود.

 

قناعتی در خصوص اینکه اگر این انتخابات به دور از چشم خبرنگاران برگزار شود اصحاب رسانه چگونه مطلع خواهند شد، گفت:قرار بر این شده است تا پس از پایان رای گیری آقای تقی پور سخنگوی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران حاضر شوند و نتایج رای گیری را اعلام کنند.

 

قناعتی در خصوص اینکه امسال خودش قصد دارد تا دوباره نامزد هیئت رئیسه شود یا خیر گفت:بله من امسال هم قصد دارم تا دوباره کاندید شوم. البته می دانم که امسال کار از سال گذشته سخت تر شده است و باید ببینیم که امسال هم می توانم عضو هیئت رئیسه باشم یا خیر. البته اگر امسال رای هم نیاورم مهم نیست. ما نماینده مردم هستیم و فرقی ندارد که چه مقام و منسبی داشته باشیم و مهم این است که بتوانیم فقط کمی از مشکلات آنها را حل کنیم.

 

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در خصوص عملکرد یکسال گذشته رئیس و اعضای هیئت رئیسه گفت:خب در این دوسال گذشته شورای شهر تهران عیب و نقص هایی داشته است و ما نمی توانیم منکر آنها شویم. اما اگر شما دقت کنید می بینید که در سال اول رئیس و هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تصمیمات خوبی را برای شهر تهران اتخا کردند. همین منوال در سال دوم صورت گرفت و ما سعی کردیم که کارهای زیر بنایی را برای شهر تهران انجام دهیم. من فکر می کنم که آقای چمران و هیئت رئیسه در یک سال گذشته عملکرد قابل قبولی داشته اند و جوابی خوبی به اعتماد اعضاء دادند و امیدوارم تا سومین رئیسی هم که قرار است در شورای شهر تهران ریاست کند همین مسیر را پیش بگیرد.

 

قناعتی در پایان با اشاره به کاندیداهای ریاست شورا گفت:از طرف اصولگرایان آقای چمران کاندید شده اند و از اصلاح طلبان آقای مسجد جامعی. هر دو عضو محترم شورا امتحان خودشان را پس داده اند و با دلسوزی برای مردم تهران کار می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن