مدیریت شهری

اجرای طرح جهادی “سلامت شهروندان بی بضاعت ” در تهران

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ذبیح اله زارع با اعلام این مطلب افزود: فاز اول این طرح در قالب طرح سلامت دهان و دندان نوجوانان و کودکان بی بضاعت ساکن محله فرحزاد این منطقه انجام شد و با ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به حدود ۸۰ نفر از کودکان و نوجوانان زیر ۱۵ سال پایان یافت .

 

وی افزود: هدف از این طرح که به عنوان یک کار ویژه توسط معاونت اجتماعی منطقه دو و با مشارکت موسسه یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه بقیه اله و در طول بیش از ۳ ماه اجرایی شد ، رسیدگی ویژه به سلامت دهان و دندان نوجوانان و کودکان زیر ۱۵ سال بی بضاعت ساکن در محلات محروم منطقه است.

 

به گفته معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه دو تهران، در فاز نخست اجرای این طرح خداپسندانه با ارائه خدمات دندانپزشکی اعم از ویزیت و غربالگری اولیه ، عصب کشی ، ترمیم و سایر خدمات مربوطه به بیش از ۸۰ نفر از شهروندان مذکور توانستیم آن را به پایان برسانیم .

 

زارع با قدردانی از پزشکان شرکت کننده در این طرح خاطرنشان کرد: معاونت اجتماعی منطقه ۲ ضمن دعوت پزشکان موسسه یاوران جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه بقیه اله جهت شرکت در این اقدام خداپسندانه، با تهیه مواد و ملزومات مصرفی پزشکی و هماهنگی با سازمانهای مردم نهاد محله فرحزاد و شناسایی افراد و خانواده های نیازمند اقدامات اولیه را در انجام این طرح به انجام رساند.

 

وی تاکید کرد: این طرح قرار است در ۳ فاز و در سه محله فرحزاد ، طرشت و زنجان محقق شود که مسئولین و کارشناسان حوزه سلامت منطقه دو در حال انجام اقدامات اولیه برای شروع فاز دوم آن هستند.

 

بنا براعلام سایت شهرداری، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه دو تهران خاطرنشان کرد: با توجه به رسالت های مهم و متعدد شهرداری تهران در حوزه ارائه خدمات به شهروندان و نگاه ویژه به محرومین خرسندیم که خداوند توفیق این خدمت مهم را نصیب این مجموعه گردانید و امید آن داریم که با ادامه این مسیر بتوانیم با هدفمند نمودن خدمات متعدد به شهروندان موجبات رضایت آنها را فراهم آوریم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا