شورای شهر

مقاومت در بدنه شهرداری تهران برای اجرای برنامه‌های مسجد محور در ماه رمضان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری درباره برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در ماه مباره رمضان اظهار داشت: سیاست‌های شهرداری تهران امسال مغایر سال‌های گذشته است و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ماه مبارک رمضان در مساجد برگزار می‌شود.

سروری خاطر نشان کرد: شهردار تهران ابلاغ کرده است که فعالیت‌های ماه مبارک رمضان از بوستان‌ها خارج و به مساجد برود تا نسبت به مباحث قرآنی، نهج‌البلاغه و حمایت‌هایی از افراد کم بضاعت و مشارکت‌های اجتماعی را داشته باشیم.

وی افزود: البته با این اقدام در بدنه شهرداری تهران مقاومت‌هایی شکل گرفته است و سیاست‌هایی که شهردار اعلام کرده است را برنمی‌تابند و به دنبال رفتارهای هیجانی و غیرمتجانس با ماه مبارک رمضان هستند و به دنبال آن هستند که به جای پرداختن به فرهنگ رمضان اشکال دیگری را مطرح کنند.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنده این مقاومت را در بدنه شهرداری می‌بینم و در جریان آن هستم ولی از آن سو شهردار تهران نیز به دنبال آن است که فعالیت‌های ماه مبارک رمضان در مدار مسجد باشد.

سروری افزود: در شورای شهر تلاش می‌کنیم که این سیاست درست اعمال شود.

وی گفت: شهرداری نیز به دنبال این است که پروژه‌های فرهنگی دیگر به صورت پیمانکاری انجام نشود و این یک تصمیم بسیار خوبی است اما با مقاومت‌های جدی کسانی که منافعشان با این تصمیمات به خطر می‌افتد مواجه هستیم تا با ایجاد فضاهای شبه برانگیز جلوی این اقدامات را بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن