شورای شهر

اصلاح طلبان به رای اصولگرایان به قالیباف اعتماد کردند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ابوالفضل قناعتی در یکصد و پنجاه ‌و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران اظهارداشت: در یکشنبه گذشته طرح سوال از شهردار تهران مطرح شد و طبق روال قالیباف مهلت داشت یک ربع پاسخگوی سوال مطرح شده باشد که پشم‌چی‌زاده معاون شهردار نیز دراین جلسه ۱۰ دقیقه پاسخگو بودند.

وی ادامه داد: براساس آیین‌نامه هنگامی که از شهردار تهران سوال می‌شود فقط باید شهردار پاسخگو باشد و نباید معاون آن در صحن شورا پاسخی را ارایه دهد.

قناعتی افزود: در جلسه یکشنبه گذشته ۱۸ نفر مخالف بنده صحبت کردند که بنده نیز از این به بعد مخالف دیگر اعضاء صحبت خواهم کرد.

عضو هایت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: سه‌شنبه هفته گذشته ۲ جریان در این جلسه با یکدیگر دعوا کردند ولی یک‌شنبه هفته جاری همه آنها رفیق شدند و به بنده  ثابت  کردند که اگر ۱۰ تا اتاق فکر نیز تشکیل می‌دادیم این اتفاق نیز شکل نمی‌گرفت و متاسفانه بدعت غلطی گذاشته شده است.

قناعتی افزود: بیشتر دوستان اصلاح‌طلب در آن جلسه به حمایت مدیریت شهری پرداختند که بنده خرسندم که این افراد بعد از ۲ سال به رای ما به‌ آقای قالیباف به عنوان شهردار تهران اعتماد کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن