شورای شهر

انتقاد عضو شورای شهر به عدم مدیریت در اعلام زمان تک‌نرخی شدن بنزین

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین اقبال شاکری در جریان صد و پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر تهران ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و سالروز آزادی خرمشهر اظهار داشت: روز گذشته تک‌نرخی شدن بنزین از سوی مسئولان اعلام شد که ایراد اساسی در تک نرخی شدن انرژی در این زمان وجود دارد.

وی گفت: مشخص نیست که چرا مسئولان اصرار دارند که شوک‌های روانی چندباره‌ای را به مردم وارد کنند چرا که در ماه‌های گذشته شاهد افزایش تعرفه‌های مختلفی از جمله‌ آب، گاز، برق، آرد، نان و حمل و نقل بوده‌آیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: مسئولان به صورت ناگهانی و چراغ‌خاموش افزایش تعرفه‌های انرژی را اعلام می‌کنند و این سؤال مطرح می‌شود که این شوک‌های روانی را چه کسی باید پاسخ دهد که آیا نمی‌شود به صورت یکباره و با مدیریت صحیح افزایش تعرفه‌ها را در یک زمان‌بندی مشخص و مناسب اعلام کرد.

وی همچنین با اشاره به تک نرخی شدن بنزین گفت: در این خصوص نیز برخی از افراد سودجو اقدام به افزایش کرایه‌ها کرده‌اند و این در حالی است که شورای شهر به صورت دومین سال متوالی مواجه با این مدیریت ناصحیح از سوی مسئولان در خصوص افزایش تعرفه‌های انرژی شده است.

شاکری گفت: اگر قرار است تعرفه‌های انرژی تغییر پیدا کند باید با مصوبه‌های شورا هماهنگ شود و آن را مدیریت کرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با اشاره به پروژه منطقه ۲۲ (تصفیه‌خانه آب و فاضلاب) گفت: این پروژه در نوع خود بی‌نظیر است و مشکلات و گیرو دار این تصفیه‌خانه هفته گذشته و با تعامل با شرکت آب و فاضلاب و تلاش کمیسیون عمران برطرف شد.

وی گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته از شنبه آینده زمانبندی این پروژه آغاز خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن