مدیریت شهری

طبقه ۷ پاساژ علاءالدین تخریب می شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین نادر نوروزی با اعلام این مطلب اظهارکرد: در حال حاضر بخشی از طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تخریب شده است و اگر تخریب کامل انجام نشده ، به این دلیل است که باید یکسری تمهیدات فنی برای طبقه ۷ و سایر طبقات پایین‌تر در نظر گرفته شود و بعد تخریب به صورت کامل انجام گردد.

وی تاکید کرد: به لحاظ فنی وقتی یک طبقه مزاحم از یک پاساژ قرار است تخریب شود، باید موارد فنی در طبقات پایین تر در نظر گرفته شود.

 

نوروزی درخصوص مسایل ایمنی پاساژ علاءالدین نیز گفت: به مدیریت پاساژ تاکید کرده ایم که باید استاندارهای ایمنی لازم را برای آن فراهم کند.

 

مدیرکل حقوقی شهرداری تهران در ادامه در خصوص حمایت ها و پشتیبانی های حقوقی از ماموران شهرداری گفت: ما از تک تک پرسنل شهرداری تهران حمایت های حقوقی کامل را داشته و خواهیم داشت.

 

وی افزود: با افراد خاطی که به پرسنل زحمت کش شهرداری تهران آسیب برسانند برخورد قضایی جدی خواهد شد.

 

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، نوروزی با اشاره به آتش زدن یکی از ماموران شرکت حریم بان در هفته گذشته نیز گفت: هجدهم فرودین ماه ؛ زمانی که دو تن از عوامل حریم بان شهرداری منطقه ۱۳ متوجه ساخت و سازهای غیرقانونی در این منطقه شدند تلاش کردند با تذکر از آن جلوگیری کنند اما این تذکر سبب درگیری شد که در آن یک نفر از عوامل شرکت حریم بان مورد حمله قرار گرفت و دچار سوختگی شدید شد که در خصوص این اتفاق ناگوار نیز شکایت از شخص خاطی انجام شده است و انشاالله بزودی حکم صادر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن