اجتماعی و فرهنگی

پرونده مهدی هاشمی امنیتی و اقتصادی است

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه حفظ انفال و منابع طبیعی و محیط زیست اظهار کرد: این‌ها همه از سرمایه‌های ملی کشور به حساب می‌آیند که باید در حفظ آن در کشور بکوشیم.

معاون اول قوه قضائیه گفت: نباید به خاطر منافع زودگذر این منابع مورد دستبرد، تجاوز و تعدی قرار گیرند و امروز دستگاه‌های مختلف به طور نسبی نه به طور صددرصد به فکر افتادند تا در حفظ این منابع بکوشند.

محسنی‌اژه‌ای عنوان کرد: دولت و قوه قضائیه تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا چه آن‌های که از قبل به صورت غیرقانونی به منابع تجاوز کردند و چه کسانی که اکنون در این فکر هستند با آن‌ها برخورد شود‌ و تلاش ما بر این است هر آنچه که به صورت غیرقانونی رفته دوباره برگردد.

محسنی‌اژه‌ای در خصوص پرونده مهدی هاشمی تصریح کرد: این پرونده در مرحله تجدیدنظر است و همه بدانند که عناوین آن هم اقتصادی و هم امنیتی است.

معاون اول قوه قضائیه خاطرنشان کرد: این پرونده نسبت به سایر پروندها هیچ تأخیری در آن نبوده و روال عادی خود را طی می‌کند.

وی در پاسخ به سئوال فارس که آیا طولانی شدن رسیدگی به پرونده شائبه‌ای در نزد افکار عمومی ایجاد نمی‌کند، اظهار کرد: هیچ تأخیری در رسیدگی به این پرونده وجود نداشته و مراحل قانونی طی می‌شود.

معاون اول قوه قضائیه افزود: نتیجه این پرونده در دادگاه بدوی در اسفندماه مشخص شد و با توجه به تعطیلات ایام عید نمی‌توان تأخیری بر آن متصور شد.

محسنی‌اژه‌ای در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار فارس در خصوص این که انتخابات مجلس دهم و تحرکات احتمالی فتنه‌گران خاطرنشان کرد: همه به فکر انجام وظیفه هستند و حوادثی مانند انتخابات ۸۸ در انتخابات مجلس دهم اتفاق نخواهد افتاد.

 
 
 
 
 
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن