اجتماعی و فرهنگی

افزایش اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت در سال جاری

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پهبد پورشبانان با اشاره به تاکیدات رئیس جمهور و وزیر رفاه که قرار است اجرای طرح تحول نظام سلامت با قدرت قبل و حتی با تقویت و ارتقای کیفیت در سال جاری استمرار پیدا کند، اظهارکرد: سازمان بیمه سلامت نیز هم‌راستا با سیاست‌های سلامت محور و هم‌پای وزارت بهداشت، خدمات خود را به بیمه شدگانش ارائه می‌دهد.

 

وی افزود: در سال جاری خدمات را به لحاظ کمی و کیفی ارتقاء خواهیم داد، بنابراین می‌توان گفت بر ارزش و اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت افزوده خواهد شد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به برنامه این سازمان برای خرید راهبردی خدمات از مراکز طرف قرارداد گفت:

دولت بویژه رئیس جمهور اهتمام ویژه‌ای به حوزه سلامت دارد و منابع مالی مورد نیاز برای خرید خدمات مورد توجه قرار گرفته و سازمان بیمه سلامت علیرغم اینکه در سال‌های گذشته مطالبات افراد و مراکز طرف قرارداد را به موقع پرداخت نمی‌کرد، اما اکنون با پرداخت مطالبات مراکز پیشرو هستیم.

 

پورشبانان با بیان اینکه در سال گذشته بالغ برهشت میلیون بیمه شده جدید داشتیم، گفت: امیدواریم امسال شاهد تکمیل بسته بیمه پایه خود باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن