اجتماعی و فرهنگی

“پردیسان” واگذار نمی‌شود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پارک طبیعت پردیسان یکی از بوستان‌های بزرگ و مشهور شهر تهران است که این روزها بحث واگذاری آن به مدیریت شهری بار دیگر از سوی شورای‌ شهر مطرح شده است و حتی در تریبون نمازجمعه این هفته تهران نیز این موضوع توسط مهدی چمران رییس شورا مجدد تکرار شد.

 

معصومه ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در مورد واگذاری پارک پردیسان به شهرداری تهران گفت: در این مورد قرار نیست واگذاری اتفاق بیفتد.

 

وی در مورد پیشنهاد مدیران شهری برای استفاده شهروندان از تمامی فضای پارک پردیسان با بیان اینکه درهای پارک پردیسان به روی همه مردم تهران باز است، گفت: این موضوع در طرح جامع نیز دیده شده است و ان‌شاء‌الله سازمان حفاظت از محیط زیست با همکاری بخش‌های مختلف نسبت به اجرای این مهم قدم برمیدارد.

 

وی با رد هرگونه واگذاری پارک پردیسان به هر بهانه گفت: واگذاری‌ای در این مورد نداریم.

 

 

این در حالیست که آنگونه که رحمت الله حافظی یک از اعضای شورای شهر بیان کرده، قرار است واگذاری این بوستان به شهرداری تهران در جلسه آتی دیدار اعضای شورای شهر با رئیس جمهور مطرح شود و حالا باید دید روحانی چه تصمیمی در مورد اصرارها و انکارهای مسئولان مدیریت شهری و معاون محیط زیست خود خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن