ورزشی

پاداش‌هایی که به تیم ملی داده شد از طریق منابع کاشانی بود

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین عباس علیپور در رابطه با اینکه به تیم ملی امید پیشنهاد شده تا در رقابت‌های غرب آسیا شرکت کند گفت: فدراسیون فوتبال این مسئله را به تیم ملی امید اعلام کرده و از محمد خاکپور خواسته شده تا نظرش را در این ارتباط اعلام کند. خاکپور طی امروز و فردا با بررسی شرایط این مسئله را اعلام خواهد کرد.

وی در رابطه با اینکه جواد نکونام در مصاحبه روز گذشته خود اعلام کرده پس از پیروزی مقابل شیلی در دیدار دوستانه هیچ پاداشی دریافت نکردند ولی تیم ملی امید دلاری پاداش می‌گرفته است عنوان کرد: پاداش‌هایی که در جریان مسابقات مقدماتی المپیک به بازیکنان پرداخت می‌شد از طرف فدراسیون نبود. حبیب کاشانی از طریق منابع خود و افرادی که با آنها در ارتباط است و به تیم ملی علاقه دارند این پاداش‌ها را تهیه می‌کرد و به بازیکنان می‌داد.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی امید در ادامه تصریح کرد: طبق عرف بین‌المللی در رقابت‌های بین‌المللی پاداش‌ براساس دلار پرداخت می‌شود به همین خاطر پولی که به بازیکنان داده شد با ارز دلار بود. فدراسیون در این مسابقات پولی بابت پاداش به تیم نداد و هر پرداختی که بازیکنان صورت گرفت از طرف کاشانی و منابعی که او با آنها در ارتباط است بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا