اجتماعی و فرهنگی

مجلسی‌ها اگر از من دلخور هستند تصمیم عجولانه‌ برای محیط زیست نگیرند

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین معصومه ابتکار درخصوص نظر برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره تبدیل سازمان حفاظت محیط زیست به وزارتخانه، اظهار داشت: این بحث کارشناسی است و یک بحث سیاسی نیست. چنانچه نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دست بنده دلخور هستند یا سیاست‌های دولت یازدهم ، بخواهند تصمیم عجولانه‌ای را برای محیط زیست کشور اتخاذ کنند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در ادامه با بیان اینکه طی این سال‌ها محیط زیست کشور آسیب‌های زیادی را دیده است، افزود: بر همین اساس باید برای محیط زیست کشور یک فکر علمی و کارشناسی کرد.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر سازمان حفاظت محیط زیست زیرنظر رئیس جمهور فعالیت می‌کند، گفت: بر همین اساس با توجه به نگرش زیست محیطی رئیس جمهور ، این سازمان با اقتدار به کار خود ادامه می‌دهد.

ابتکار یادآور شد: با وجود تنگناه‌ها و محدودیت‌های شدید اعتباری و همچنین محدودیت‌های زیاد در حوزه کارکنان ، ما با قوت کافی و بسیار جدی به کار خود ادامه می‌دهیم.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که در این شرایط بسیار سخت مجلس شورای اسلامی کمک کند تا سازمان محیط زیست بهتر و قوی‌تر از گذشته بتواند از محیط زیست کشور حفاظت کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن