شورای شهر

خانم ابتکار توجه ویژه‌ای برای رفع مشکلات مردم داشته باشد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین حبیب کاشانی در جریان یکصد و سی و سومین جلسه شورای شهر تهران، با بیان این مصرع که بنی آدم اعضای یکدیگرند / که در آفرینش ز یک گوهرند، اظهار داشت: در روزهای اخیر هموطنان ما در استان خوزستان با وب‌گردها و آلودگی‌های هوای شدیدی روبه‌رو بودند که درخواست می‌کنیم مسئولان توجه ویژه‌ای را به این موضوع داشته باشند.

وی در ادامه از ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست درخواست کرد که توجه ویژه‌ای را به مشکلات مردم خوزستان داشته باشد و مشکلات آنها را برطرف کند.

کاشانی در ادامه با اشاره به دغدغه اعضای شورای شهر تهران در خصوص حمل‌ونقل عمومی و توسعه آن اظهار داشت: اگر چه بودجه شهرداری تهران برای سال آینده ۷۰۰ میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است اما علیرغم این اتفاق اولویت ما در شهر در بخش حمل‌ونقل و مترو است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تأمین هزینه‌های بلیط باید از سه بخش صورت گیرد گفت: یک سوم از هزینه‌ها باید توسط شهرداری، یک سوم توسط شهروندان و یک سوم آن توسط دولت صورت گیرد که در این زمینه دولت‌های گذشته و دولت فعلی حمایتی را در این بخش انجام نداده‌اند.

وی اظهار امیدواری کرد: در آینده دولت توجه ویژه‌ای را به بخش حمل و نقل عمومی و توسعه مترو داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن