شورای شهر

زمان پیشنهادی انتخابات شورایاری ها اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین امیرفاضل الهیان، با اشاره به تمدید مجدد زمان ثبت‌نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها، اظهار داشت: این زمان با تأکید اعضای شورای شهر تهران و در نهایت با تصمیم هیأت نظارت بر انتخابات و ستاد هماهنگی شورایاری‌ها تعیین شد.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون نیز سایت شورایاری‌ها در ثبت‌نام داوطلبان همانند گذشته فعال خواهد بود و شهروندان می توانند با مراجعه به سایت اشاره شده و درج مشخصات خود اقدام به ثبت‌نام کنند.

الهیان با بیان اینکه قطعا زمان اعلام شده تمدید نخواهد شد، اظهار امیدواری کرد که داوطلبان تا ۲۲ بهمن و در زمان ثبت‌نام با مراجعه به سایت شورایاری‌ها اقدام به ثبت‌‌نام کنند.

سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها افزود: در حال حاضر فرایند ثبت‌نام طبق برنامه‌ریزی انجام شده در حال اجراست و امیدواریم پس از اتمام زمان ثبت‌نام مراحل بعدی کار از جمله استعلامات لازم صورت گیرد.

وی اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته فردا دومین جلسه هماهنگی بین وزارت کشور، استانداری، فرمانداری و هیأت نظارت بر انتخابات و ستاد هماهنگی شورایاری‌ها برگزار خواهد شد.

الهیان خاطرنشان کرد:‌ در جلسه فردا زمان برگزاری انتخابات مشخص خواهد شد، ضمن اینکه نظر هیأت نظارت بر انتخابات و ستاد هماهنگی شورایاری‌ها اسفندماه است.

سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها گفت: در حال حاضر و با توجه به فرایند ثبت‌نام دو زمان از سوی ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و هیأت نظارت بر انتخابات جهت برگزاری انتخابات تعیین شده است که از آن جمله می‌توان به ۱۵ و ۲۴ اسفند اشاره کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن