اجتماعی و فرهنگی

وقوع ۸۰ درصد سرقت‌های خرد در ۱۴ استان

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین سردار حسین اشتری با اشاره بر اینکه به برکت خون شهدا کشور مایک کشور امن و خوبی است ، بیان داشت : در این دیار که مردم ولایت مدار و متدین و کوشا هستند وظیفه نیروی انتظامی این است که نظم و امنیت را هر روز نسبت به روز گذشته بیشتر کند.

 

وی در ادامه بر ضرورت ارزش گذاری به ایثار و فداکاری فجر آفرینان انقلاب تاکید کرد و گفت: حضرت امام "خمینی" (ره) با پشتیبانی ملت بزرگ ایران چنان حماسه و انقلابی خلق کرد که با گذشت سی و شش سال از عمر آن همچنان با اقتدار و صلابت پابرجاست.

 

سردار " اشتری " رمز موفقیت مردم در پیروزی انقلاب و شکست استکبار را امامت و ولایت خواند و افزود: تا زمانی که مردم حول محور ولی فقیه باشند و قدر این نعمت را بدانند، هیچ گزندی بر نظام اسلامی وارد نمی شود.

 

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی بیان داشت؛انقلاب اسلامی به عنوان مهمترین پدیده قرن حاضر الگوی آزادگان جهان است وثمره اعجاز انقلاب اسلامی نهضت بیداری اسلامی است که در جای جای کره خاکی شاهد آن هستیم.

 

وی ادامه داد: ۸۰درصد سرقت های خرد در ۱۴ استان انجام می شود که قرارگاه مبارزه با سرقت باعث شد رشد ۲۲درصدی سرقت متوقف و به منفی یک الی منفی چهار درصد برسد.

 

 

براساس گزارش سایت پلیس، سردار اشتری خاطر نشان کرد: البته سرقت خرد عواملی دارد که زمینه ساز سرقت می شود . مشکلات اقتصادی و اعتیاد یکی از عوامل سرقت های خرد می باشد که همه باید کمک کنند تا زمینه سرقت های خرد کاهش یابد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا